Завтра у Києві Андрій Гордєєв розповідатиме "про амбітні плани, креативну економіку та інвестиційні стратегії"

 Завтра у Києві Андрій Гордєєв розповідатиме "про амбітні плани, креативну економіку та інвестиційні стратегії"

Завтра, 11 вересня об 11:00 в «Укрінформі» (Київ) відбудеться прес-конференція, приурочена до Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти».  

"Про амбітні плани, креативну економіку та інвестиційні стратегії" розповість представникам ЗМІ голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Так анонсує захід у соцмережі прес-секретар Гордєєва Елеонора Гуськова.

 

Також серед спікерів, як зазначено у публікації:
Вадим Черниш - міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

Михайло Тітарчук - заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України; 

Бері Рід — керівник проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE);

Юрій Гусєв - радник міністра інфраструктури України;

Михайло Малков - міжнародний консультант регіонального офісу для Європи та Центральної Азії Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Цьогоріч Херсонський міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти» вперше проходитиме у Києві, 21 вересня, в КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16 а).

Учасники прес-конференції проаналізують попередні форуми "Таврійських горизонтів”, сконцентрують свою увагу на умовах ведення бізнесу на Херсонщині після анексії Криму, торкнуться теми захисту інвестицій.

Довідково. «Таврійські горизонти» уже 10 років поспіль збирають провідних експертів, бізнесменів, представників влади і дипломатичного корпусу для ознайомлення з найбільш перспективними інвестиційними проектами Херсонської області. Минулого року в рамках форуму було укладено 12 меморандумів про співпрацю, 6 з яких – у сфері реалізації інвестиційних проектів на суму близько 2 млрд євро. Усі вони сьогодні працюють і забезпечили минулого року надходження податків до зведеного бюджету у сумі 56 млн грн.

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 628
  • Коментарів: 0
  • 10-09-2018, 23:21
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: