В Херсоні показали, якими мали бути українські характерники (відео)

В Херсоні показали, якими мали бути українські характерники (відео)

Справжніх характерників на власні очі ніхто й ніколи не бачив, бо на то вони й козацький спецназ найвищого гатунку, в усякому разі офіційних свідчень досі нема. Але херсонський митець показав, якими він собі тих характерників уявляє…
«Українські ніндзя», «бійці таємних спецоперацій», «особливо втаємничений спецназ» – чи то так, чи приблизно так називають козаків – характерників, що про них офіційних свідчень досі нема. Але життя не визнає порожнечі, тож відсутність реальних доказів і фактів замінюють фантазіями, вигадками, фольклором, народною творчістю.
Так, херсонський автор – виконавець «Володимир Марус», що зробив вже досить багато стилізацій на відомі російські пісні, приміром «А бєлий лєбєдь на пруду» - «А білий лєксус на ставку», «Поручник Голіцин» - «Микола Галицький, Васько з Оболоні», вирішив і тут дати ладу. То й зробив нові пісні: «Ми ідемо до Європи» та «Наш характерник Василь».

На кліпи ще не стягся, але на «Василя» відео вже роблять амбітні й талановиті люди, за місяць можливо воно вийде до народу.

Слава Україні! 

Петро Верхогляд
 
 
 
 
 
 
Джерело: Таврія news
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 420
  • Коментарів: 0
  • 2-09-2018, 17:21
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: