Мінсоцполітики нагадало, коли і що потрібно для оформлення субсидії на опалювальний сезон

 Мінсоцполітики нагадало, коли і що потрібно для оформлення субсидії на опалювальний сезон

В декларації про доходи потрібно вказати тільки види доходів, а не їх розміри. Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.  «Сім’ям, для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг, достатньо подати лише заяву та декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, а не їх розміри.

Тобто людині потрібно внести до переліку, які саме види доходів – пенсію, зарплату, соціальну допомогу, стипендію – отримує він і члени його сім’ї, а також організацію, де виплачують ці кошти – Пенсійний фонд, назва вузу або підприємства», –  ідеться в повідомленні. Також зазначається, що сам розмір виплат соціальні служби беруть із баз даних – як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вузів, училищ тощо.

Окрім того, повідомляється, що процес призначення житлових субсидій на новий рік, який проводився органами соціального захисту населення у травні 2018 року, дозволив автоматом перепризначити допомогу 2,6 млн українських сімей, а решті субсидіантів потрібно було повторно звернутися із заявою і декларацією про доходи.

Водночас міністр соціальної політики Андрій Рева, якого цитує прес-служба Мінсоцполітики, рекомендує  громадянам, які потребують допомоги, не чекати осінніх черг і подавати документи на субсидію вже зараз, навіть якщо на літо субсидія просто не виходить.

«Управління соцзахисту розгляне документи, призначить субсидію, а її розмір на опалювальний сезон розрахує автоматично, без повторного звернення, у жовтні 2018 року»,  – сказав Рева.

 

 

 

Джерело:  Перший

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 200
  • Коментарів: 1
  • 26-08-2018, 15:05
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
бц lighthouse ----- Мне бы этого хотелось ----- кэпитал хаус бизнес центр ----- В корне не согласен с мнением автора ----- бизнес центр nordstar tower ----- Пошутили вы однако отлично ----- бизнес центр w плаза ----- Как сказать что вы делаете не так ----- белая площадь деловой центр ----- Слишком много людей знают эту инфу ----- https://www.praedium.ru/catalog/arenda-ofisov/ ----- Что за разговоры ----- святогор бизнес центр ----- http://gosuslugi-kabinet.com ----- Снова и снова может взять ----- активация windows 10 ----- Далее мы начнем с этого ----- http://aktivator-windows-7.ru/ ----- Мы к вам вернемся снова ----- триколор тв ошибка 3


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: