Стратегія розвитку туризму: в інтересах економіки та на благо скадовчан

 Стратегія розвитку туризму: в інтересах економіки та на благо скадовчан 

Останнім часом у медіапросторі з’являється багато інформації щодо розвитку туризму у великих та маленьких містах України. Туризм обговорюють у соцмережах, міських газетах, у кабінетах можновладців, на форумах та семінарах, у містах і селах по всій країні. І завдяки вдалому географічному розташуванню Скадовська, туризм не оминув і наше місто. Кожного року до нас приїздять тисячі людей за новими враженнями та для задоволення своїх потреб у відпочинку. Ми ж, скадовчани, отримуємо можливість підзаробити. Як кажуть у місті "три місяця літа весь рік кормлять”. Заробляємо ми, заробляє і місто.

Безперечно туристична галузь може принести до місцевих бюджетів досить відчутні кошти. Розвиток туристичної індустрії сприяє створенню нових робочих місць і викоріненню бідності.

Стратегія розвитку туризму: в інтересах економіки та на благо скадовчан

Та не гроші повинні бути головною ціллю. У розвинених країнах широко застосовуються практики сталого розвитку, тобто використання альтернативної енергетики, збереження ландшафтів, контроль за сміттям тощо. Зрештою, все, що дозволить зберегти і примножити туристичну привабливість місця, не нашкодити місцевому населенню та природі, зберегти все для наступних поколінь. І тут виникає необхідність розробки та втілення в життя туристичної Стратегії — загального плану розвитку для певної території.

Створення туристичної привабливості має бути не тільки турботою влади, а й спиратися, перш за все, на приватну ініціативу, особливо на місцевому рівні. Це логічно, тому що громада, яка проживає на певній території, як ніхто, добре знає свої сильні сторони і потенціал, і може запропонувати більш прості та дієві рішення реалізації цього потенціалу.

Що ми знаємо про Скадовськ? Що знають про Скадовськ наші гості? У більшості — нічого. Ми кажемо "Скадовськ — дитячий курорт”. Та цього замало. Потенціал Скадовська не розкритий у повній мірі. І тут потрібно ще багато працювати.

Основними проблемами розвитку туризму є:

  • недостатня кількість якісних туристичних продуктів;
  • нерозвиненість готельної інфраструктури;
  • низький рівень сервісу;
  • необхідність інформаційної підтримки об’єктів історико-культурного та природно-рекреаційного значення;

До всього вище перерахованого можна додати погану якість доріг з найближчими туристичними об’єктами, наприклад, Асканія-Нова.

Так, проблеми є. Але саме в наших силах вирішити їх, та поступово зробити Скадовськ туристично привабливим. А для цього необхідне повноцінне співробітництво влади з бізнесом і населенням.

Так, завдяки небайдужим і активним скадовчанам, за підтримки ГО "Молоді Ініціативні” та БФ "Об’єднання”, саме зараз йде робота над проектом створення Стратегії розвитку туризму міста Скадовськ. Декілька тижнів тому на сторінках Фейсбуку з’явилася новина про поширення анкет серед гостей нашого міста в рамках підготовки цієї Стратегії.

[video=]

Анкета містить питання, які допоможуть нам побачити Скадовськ очима відпочиваючих та провести інвентаризацію того, чим користуються туристи.

Стратегія розвитку туризму: в інтересах економіки та на благо скадовчан

Другим етапом опитування є анкета для скадовчан її задача інвентаризація та перелік туристичної інфраструктури. Заповнити анкету можна перейшовши за посиланням bit.ly/sea-oprsea-opros

Результати опитування є важливими для врахування думки  скадовчан, міських підприємців, активістів, молоді. Не будьмо байдужими! Сезон майже закінчився, час підводити підсумки та включатися в практичну роботу над створенням туристичної Стратегії нашого міста. Адже, активна участь лідерів громади, молоді, представників бізнесу та інших зацікавлених сторін в розробці та реалізації Стратегії розвитку туризму у  Скадовську допоможе правильно розставити пріоритети, підвищить якість і затребуваність прийнятих рішень.

Ірина Бульгак 

 

Джерело:skadtalk.cc 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 555
  • Коментарів: 0
  • 25-08-2018, 11:11
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: