«Ми за те, щоб у селі Стрілкове були дороги», - Андрій Гордєєв

 «Ми за те, щоб у селі Стрілкове були дороги», - Андрій Гордєєв 

17 серпня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв і народний депутат України Сергій Хлань зустрілися з громадою села Стрілкове Генічеського району, щоб обговорити питання розвитку доріг місцевого значення, зокрема донести до населення важливість розбудови туристичної інфраструктури і будівництва автошляху по вулиці Береговій, що йде вздовж узбережжя Азовського моря. 
Нагадаємо, що не всі жителі села підтримують дану пропозицію і наполягають перенаправити кошти на відновлення вулиці Центральної, яка сполучає між собою об’єкти соціальної інфраструктури: аптеку, садок, школу та інше. Саме цю пропозицією місцеві лідери озвучили під час нещодавньої зустрічі з Андрієм Гордєєвим в облдержадміністрації.

На зустріч з головою області до стрілковського будинку культури прийшло кілька сот людей. Кожен присутній зміг висловити свою думку, поставити запитання з хвилюючих проблем.

«Ми за те, щоб у селі Стрілкове були дороги», - Андрій Гордєєв

У свою чергу, Андрій Гордєєв закликав населення дивитися наперед і зважати на інвестиційний фактор у подальшому розвитку їхнього населеного пункту.
«На сьогоднішній день жителі Стрілкового навіть не уявляють на скільки високі темпи розвитку туризму у їхній місцевості. Два роки тому іноземці не цікавилися нашим регіоном, боялися. А вже сьогодні вони вкладають мільярди в інвестиційні проекти на Херсонщині. Жителі наполягають на тому, що їм потрібна Центральна вулиця, але ж туристи, з яких вони, до речі, отримують прибуток, їдуть саме до моря! Таким чином громада матиме можливість отримувати більші надходження та податки, що у подальшому піде на розвиток їхнього села. У будь-якому разі ми за те, щоб у селі Стрілкове були дороги», - наголосив Андрій Гордєєв під час розмови з населенням.

Слід зазначити, що цьогорічна державна субвенція була розподілена згідно з поданням місцевих селищних та сільських рад. 

Учасники бурхливої дискусії дійшли рішення: сільрада підготує проект на будівництво дороги через центр населеного пункту. Адже на сьогоднішній день за відсутності проектно-кошторисної документації та експертизи будівництво дороги неможливе.

 
 
 
 
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 420
  • Коментарів: 0
  • 18-08-2018, 13:43
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: