Овочевий рекорд встановили фермери на Херсонщині, виростивши найбільшу в Україні плантацію солодкого перцю (відео)

 Овочевий рекорд встановили фермери на Херсонщині, виростивши найбільшу в Україні плантацію солодкого перцю (відео) 
На Херсонщині у Бериславському районі місцеві фермери встановили Національний рекорд України у номінації "Найбільша площа вирощування солодкого перцю в Україні".
Досягнення було офіційно зафіксовано в Книзі рекордів України на полі із солодким перцем площею 79 гектарів 15 серпня 2018 року під час проведення у Бериславському районі на землях фермерських господарств "Панарін-Агро" та "Лідер-Агрі" Дня поля за участі представників з багатьох регіонів України та зарубіжжя.

"Ми свідомо не йшли на цей рекорд. Ми дивимося собі під ноги і працюємо, годуємо свої сім'ї та людей, які біля нас", - розповідає засновник і директор фермерського господарства "Панарін-Агро" Леонід Панарін.

За його словами, в тому, що фермерське господарство "Панарін-Агро" разом з фермерським господарством "Лідер-Агрі", яким керує Гамлет Овсепян, офіційно отримали в Україні статус рекордсменів, є заслугою компанії "Владам-Юг" - дистриб'ютера насіння овочів однієї з французьких компаній. 

"Вони - організатори цього дійства, яке у нас відбулося, і вони самі були шоковані, що у нас ось така територія (із солодким перцем). Це їхня ініціатива - вони запросили Книгу рекордів України", - зазначив фермер.

Підтримали дану ідею також і представники голландської фірми під час візиту у ці фермерські господарства. Вони піднялися на розташований неподалік високий курган і, подивившись звідти на величезне поле із перцем, почали активно агітувати фермерів за офіційну фіксацію такого факту. 

"Ну, ми з Гамлетом не проти були", - зазначив Панарін.

Як він повідомив, на полі-рекодсмені вирощується перець із насіння, отриманого від трьох насіннєвих фірм з Чехії, Голландії та Франції. Величезне поле з перцем є спільним для двох вказаних господарств. "На двох - по 40 гектарів. Ми так і насіння купували, щоб на площі 40 гектарів - на одне господарство, і 40 гектарів - на друге господарство", - сказав Панарін.

Що ж до перспектив можливого встановлення Леонідом Панаріним і Гамлетом Овсепяном нового національного овочевого рекорду, то, як заявив Панарін, наразі прогнозувати це не можна. "Коли є в державі стабільність, не стрибає курс долара, люди живуть спокійно, тоді можна планувати і на 5, і на 10 років. А у нас зараз стрибкоподібний, непланований розвиток, і спланувати або вгадати дуже важко", - підкреслив він.

Але потенційні можливості для цього у Панаріна і Овсепяна та їхніх фермерських господарств, безумовно, є. Про що яскраво свідчить ще один показовий факт. "У минулому році у нас (на базі фермерських господарств "Панарін-Агро" та "Лідер-Агрі" - ред.) голландська фірма також проводила семінар по цибулі. Тоді був рекорд по Україні з врожайності цибулі. По 126 тонн цибулі з гектара ми зібрали", - повідомив Панарін, додавши, що тоді цей рекорд у Книзі рекордів України не реєстрували.

 

 

Джерело:  Укрінформ


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 501
  • Коментарів: 0
  • 16-08-2018, 17:42

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: