База відпочинку "Буревісник" зустрічає відпочивальників дивами природи

 База відпочинку "Буревісник" зустрічає відпочивальників дивами природи 
У житті завжди є місце маленьким дивам. Свої маленькі відкриття зробили педагоги, викладачі і студенти Херсонського державного університету на вузівській базі відпочинку «Буревісник» у селищі Лазурне на березі Чорного моря.
Першим дивом для курортників стали одразу шість вухатих сов, що знайшли притулок в цій оздоровниці. Птахи уподобали собі під житло тінисті платани і акації прямо біля будиночків, а проти ночі з характерним уханням вилітають полювати.  Їх появу зустріли з захватом: як-не-як, сова – символ мудрості, і для шкільних викладачів та університетських інтелектуалів її появу цілком можна визнати добрим знаком.
Наступним дивом природи, що порадувало відпочивальників у «Буревіснику», виявилося раптове цвітіння рожевої акації на пішохідній алейці, що веде до моря. Спершу тут під кінець літа, в неурочний час, зацвіло лише одне дерево, потім розкішні гірлянди квіток з'явилися ще на трьох.

База відпочинку "Буревісник" зустрічає відпочивальників дивами природи

Гості бази відпочинку просто очам своїм не вірили, милуючись цією красою. А дітвора - та взагалі не стрималася від спокуси зірвати декілька квіток, і випробувати їх на смак. Висновки малолітніх дегустаторів виявилися однозначними: у їдальні оздоровниці їда все-таки смачніше.
  
 
 
 
 
Джерело: Херсонці
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 456
  • Коментарів: 0
  • 12-08-2018, 12:56
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: