Скадовський район готується до проведення навчальних зборів 124 окремої бригади територіальної оборони

 Скадовський район готується до проведення навчальних зборів 124 окремої бригади територіальної оборони  

26 липня у Скадовській райдержадміністрації відбулось розширене засідання Ради оборони Скадовського району. Участь у заході взяли члени Ради оборони Скадовського району, керівники силових структур, військового комісаріату, прикордонної служби, служби з надзвичайних ситуацій, керівники структурних підрозділів адміністрації, голови місцевих рад, депутати обласної, районної, місцевих рад, громадські організації району.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, які підлягали розгляду та прийняттю відповідного рішення.  

Засідання відкрив голова районної державної адміністрації Віктор Турик, який поінформував присутніх про необхідність виконання доручення голови Херсонської облдержадміністрації, рішення Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України щодо забезпечення якісної підготовки та проведення навчальних зборів 124 окремої бригади територіальної оборони в Херсонсьий області на базі Скадовського району у період з 3 по 12 вересня 2018 року.

Крім того, він закцентував увагу присутніх на тому, що на розширеній нараді при голові обласної державно адміністрації, яка відбулась 25 липня, заступником командувача військ ОК «Південь» з територіальної оборони, генерал-майором Броніславом Жуковським було повідомлено про те, що у навчальних зборах братиме участь більше 3 тисяч військовозобов’язаних з усієї області. Відповідні навчання будуть проводитись по всім регіонам України. У них братимуть участь більша частина громадян, які незалежно від статті, поглядів та політичної неупередженності, за власним бажанням та громадянським обов’язком виявили бажання прийняти участь у захисті держави.   

У ході обговорення голова адміністрації зазначив, що військовослужбовці впродовж навчальних зборів будуть залучені до патрулювання блокпостів, населених пунктів разом із військовослужбовцями Національної Гвардії України,  також охоронятимуть стратегічні об’єкти і адміністративні будівлі. "Це наша спільна робота задля формування сильної, дієвої української армії та військового потенціалу країни", - зазначив Віктор Турик.

Підсумовуючі свій виступ,  голова адміністрації запропонував провести зазначений захід під гаслом: "Захисти свій дім – захисти свою вітчизну!"

За результатами обговорення було прийнято ряд важливих рішень, які в подальшому сприятимуть проведенню на належному рівні навчальних зборів 124 окремої бригади територіальної оборони, підвищенню морально-духовних якостей громадян, їх відданості та рішучості у захисті самостійної та незалежної держави – України. 

 

 

Джерело: Скадовська РДА 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 601
  • Коментарів: 0
  • 31-07-2018, 20:14
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: