Мешканці багатоповерхівки у східному мікрорайоні Скадовська відчують полегшення

 Мешканці багатоповерхівки у східному мікрорайоні Скадовська відчують полегшення

Наприкінці минулого року народний депутат України Федір Негой відвідав Скадовськ та декілька сільських населених пунктів. Метою робочої поїздки депутата було на власні очі побачити стан справ щодо проведення ремонтних робіт соціально-культурної сфери району, профінансованих за рахунок субвенції з Державного фонду регіонального розвитку.

У Скадовську, під час спілкування з міським головою Олександром Яковлєвим, обговорювались нагальні та проблемні питання міста. Серед цих питань було і питання включення до переліку об'єктів, які потребують виділення субвенції у 2018 році, такого об'єкту як ліфти багатоповерхівок у східному мікрорайоні міста.

Мешканці багатоповерхівки у східному мікрорайоні Скадовська відчують полегшення

 

Абсолютна більшість скадовчан з цією проблемою ніколи не стикалась, а тому навряд чи зрозуміє її. Пересічний мешканець нашого міста лише чув про неї з екрана телевізора. Мова йде про життя мешканців багатоповерхівок у великих містах, котрі скаржаться, що не працюють ліфти.

На жаль, і в нашому місті це лихо псує людям настрій і здоров'я. Ніхто з ним так близько не знайомий, як мешканці дев’ятиповерхівки, що знаходиться на вулиці 33-ї Гвардійської Дивізії під номером три.

Ліфт тут завмер багато років тому, і можна лише поспівчувати людям, котрі у ці спекотні дні піднімаються пішки на верхні поверхи. А якщо це люди похилого віку? Не секрет, що на висотних поверхах нерідко живуть інваліди та пенсіонери, котрі місяцями (у деяких випадках роками) не бувають на вулиці, на свіжому повітрі.

Багато порогів оббили скадовчани, аби добитися ремонту підйомника. Надія з’явилася лише тоді, коли з мешканцями мікрорайону зустрівся тоді ще кандидат, а згодом народний депутат України Федір Негой. Він твердо пообіцяв: ліфт буде працювати! Це було років п’ять тому, та вже через рік здавалося, депутат забув про своїх виборців із неблагополучного будинку.

Але це не так. Весь цей час депутат тримав на контролі це питання. І сам порушив його під час зустрічі у міській раді.

Мешканці багатоповерхівки у східному мікрорайоні Скадовська відчують полегшення

Федір Федорович оперативно вніс до переліку об'єктів ремонту за рахунок державної субвенції і скадовську будівлю. А нещодавно надійшла приємна новина: його клопотання задоволено і скадовчанам на ремонт ліфтів буде надана фінансова допомога. У червні місяці розпорядженням КМУ затверджено виділення коштів у сумі 482 тис. грн. на умовах співфінансування з місцевим бюджетом на капітальний ремонт ліфтів.

Міська рада вже передбачила кошти на співфінансування та готова проводити весь комплекс робіт. Як швидко запрацюють ліфти? Сподіваємось, вже цього року. Адже до кінця року кошти потібно освоїти. Та головне, щоб люди, нарешті, змогли відчувати себе комфортно.

Дуже непросто у нинішніх умовах економічних негараздів оновлювати комунальне господарство. Стан доріг, мостів, водогонів, старих «хрущовок», очисних споруд та багатьох інших життєво важливих об’єктів у нашій державі досяг такого стану зношення, що пора бити, як кажуть, у дзвони. А тому приємно, що на цьому безрадісному фоні інколи трапляються і приємні події. Особливо, якщо вони стосуються життя наших земляків.

 


Юрій Васильєв

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 444
  • Коментарів: 0
  • 21-07-2018, 12:37
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: