Ожиновий бізнес або вигідне ягідництво на Херсонщині (відео)

 Ожиновий бізнес або вигідне ягідництво на Херсонщині (відео)

З не аби яким інтересом та ентузіазмом родина Павлівських починала та продовжує займатися ягідним бізнесом на Херсонщині. Полуниця, виноград, малина та ожина – все це зрощується на плантаціях сімейства.

На 18 га у господарстві застосовують останні ноу-хао агровиробництва. Тут вирощують винорад за італійським зразком. Розумно використовують простір в тепличних комплексах і мають сучасні ягідні плантації.

«Багато хто думає, що сільське господарство це болото, лопата. Це творча робота і це цікаво», – говорить голова господарства Михайло Павлівський.

Ще 15 років тому фермер із ціковасті придбав на виставці 2 саджанці ожини. Сьогодні ця екзотична ягода займає у господарстві 3 га.

«Ягода від 20-25 грам транспортується. В минулому році її відправляли в Германію. Урожайність до 40 тонн з гектару», – розказує він.

З початку стиглі ягоди родина Павлівських реалізовувала в Криму. А після анексії півострова відчули шок, але хвилин на п’ятнадцять  – жартує фермер.

Із відкриттям євроінтеграційних перспектив вони швидко переорієнтувалися, почали завойовувати нові ринки – європейські. Налагодили контакти з брокерами, технічно переозброїлись, підтягнули якість продукції і почали формувати великі товарні партії.

Михайло Павлівський говорить, що європейський ринок вимагає якісної продукції, тому в його справі не можна допускати помилок. І європейські стандарти дають не лише покращити якість отримати хороші прибутки, але і навчити українського фермера підходити до своєї справи з відповідальністю. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: АгроЮг 

 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 583
  • Коментарів: 0
  • 17-07-2018, 13:45
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: