Джарилгач - берег незайманої краси

 Джарилгач - берег незайманої краси 

Поруч з містом Скадовськом більш ніж на сорок кілометрів простягнувся найбільший незаселений острів Центрально-Східної Європи Джарилгач, що в перекладі з тюркської мови означає "обпалені дерева”. З року в рік місцеві жителі переказували історію про те, як у середні віки татари, вперше ступивши на острів, побачили обгорiлi пні, звідси й назва. 

Острів, овіяний давніми легендами про славного Ахілла, зберіг свою незайману красу. Його флора та фауна залишила у природному стані унікальні рідкісні та ендемічні рослинні угрупування, в першу чергу золотобородника цикадового. На Джарилгачі багато солоних озер. Тут живуть олені, муфлони, дикі кабани, а в морі біля берегів острова водяться краби, рапани, мідії, креветки. З узбережжя острова на відстані витягнутої руки можна побачити дельфінів! 

Острів Джарилгач, нині є територію Національного природного парку «Джарилгацький».

Тепле море з підвищеним вмістом солей, гарячий пісок, яскраве сонце – ідеальна форма здорового відпочинку для всієї сім’ї. Унікальний клімат Джарилгацької затоки зумовлений поєднанням степних просторів з теплотою морської води. Тутешнє повітря насичене озоном, бромом, йодом. Місцеві грязі наділені лікувальними властивостями. 

А море тут дійсно на будь-який смак! В затоці з однієї сторони острова Джарилгач воно спокійне з невеличкими хвильками, а з іншої сторони – справжнє відкрите, омиває десятки кілометрів безмежних пляжів, вкритих білим піском. В будь-якому місці пляжу можна вільно дістатися до води. А ще здійснити невеличку подорож екологічними стежками, поринути в непізнаний світ флори та фауни. Унікальна природа полонить кожного, хто відвідає ці первісні місця, наповнить оптимізмом та енергією для майбутніх звершень. 

Джарилгач - берег незайманої краси

Джарилгач - берег незайманої краси

Джарилгач - берег незайманої краси

Джарилгач - берег незайманої краси

Джарилгач - берег незайманої краси

Джарилгач - берег незайманої краси

Для інформації: зі Скадовська до острова Джарилгач можна дістатися катерами та маломірними суднами з численних міських причалів. Вартість проїзду в обидві сторони до маяків (східного мису острову) — 180 грн., на бухту "Глибока” — 130-150 грн.. Численні яхти і катери пропонують власні подорожі по затоці, оренда судна на день близько 2 тис. грн.

 

Джерело: Скадовська міська рада 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 615
  • Коментарів: 0
  • 12-07-2018, 10:16

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: