У Скадовську намагалися відкликати двох депутатів міської ради

 У Скадовську намагалися відкликати двох депутатів міської ради 

У Скадовську намагалися відкликати двох депутатів міської ради. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Олександр Яковлєв, на рік відсторонений від посади міський голова Скадовська.

– Сьогодні мало відбутися засідання Скадовської міської виборчої комісії по факту припинення депутатських повноважень депутатами Скадовської міської ради Бутенко О.І., і Казберук А.А. ,та набуття депутатських повноважень наступними кандидатами від відповідних політичних партій. Випадково, чи ні, але з 15 членів комісії на засідання з’явилося шестеро. Відповідно засідання перенесено на наступний тиждень. Завжди, коли ми запитуємося чого у нас таке життя, то завжди треба спитати себе, а що особисто я зробив для зміни цього життя на краще? Бо сьогодні, мало було поставлено крапку в історії їхньої депутатської діяльності, але поки цього не сталося, громада знову може отримати від цих депутатів щось "цікаве”. Так, апогеєм їх діяльності – стало обрання цих депутатів заступниками міського голови, та включення їх – всупереч діючому законодавству, до складу виконавчого комітету. Пізніше вони схаменулися, і їх було виключено зі складу виконкому, але вони встигли взяти участь у роботі виконкому, а їх голосування за рішення виконавчого комітету і явилося тим фактом, по якому вони припинили свої депутатські повноваження. Також, вже перебуваючи на посаді заступника, депутат Бутенко, яка відповідає за гуманітарний сектор, допустила скандал з відрахуванням дітей з дитячих садків, а депутат Казберук таки домігся виділення для свого об’єкту земельної ділянки в оренду на 5 років. Також важко переоцінити "красу гри” при прийнятті рішення про встановлення надбавок заступникам, в розмірі 50%. Для того, аби таке рішення було прийняте, воно було розділене на 2 окремих рішення, і тому один депутат мав змогу проголосувати за іншого, що і забезпечило прийняття скандального рішення. І це тільки за останній місяць. Тому я звертаюся до усіх членів виборчої комісії, не будьте байдужими та прийдіть наступного разу, та виконайте свій громадський обов’язок, який вам доручила громада. Бо без вашого рішення, ми ще довго будемо мати сюрпризи від "роботи” цих депутатів.

 

Джерело: Український Південь


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 560
  • Коментарів: 0
  • 10-07-2018, 09:16

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: