Антоніна Кулагіна до звання чемпіонки Європи додала титул чемпіонки світу з вільної боротьби серед кадетів (відео)

Золото та дві бронзові нагороди здобули у Хорватії на світовій першості з вільної боротьби серед кадетів українські спортсменки.

У вазі 43 кг бронзу переможно відборолася Аміна Пономарьова з Запорізької області, також бронзову нагороду у ваговій категорії 75 кг виборола Еліна Пишкіна  з Донецької області.

Антоніна Кулагіна, представниця нашої області, учениця ХВУФК, вихованка вільної боротьби Херсонщини з села Приморське Скадовського району, стала чемпіонкою світу у категорії 61 кг, отримавши дострокову перемогу по балам.

Антоніна упевнено провела всі сутички на попередньому етапі. А у півфіналі перед нею не встояла японка.

Фінальний поєдинок у нашої спортсменки вийшов на диво захоплюючим. Кулагина повела 2:0, але її суперниця з Китаю до перерви зуміла відіграти два бали. А після відпочинку Антоніна просто «розірвала» китаянку, вигравши сутичку з рахунком 12:2.

Тим самим до титулу чемпіонки Європи у цьому віці, завойованому в травні місяці в Македонії, наша землячка додала титул чемпіонки світу.

З нею розділяють цей успіх перший тренер Валерій Ціомашко і нинішні тренера Денис Баїров і Валерій Іздебський.

Джерело: Вгору

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст