Лікарі з Херсонщини у складі національної збірної України стали чемпіонами світу з футболу серед лікарів. У фінальній грі збірна України перемогла команду росіян (відео)

З 30 червня по 8 липня у Празі відбувся XXIV чемпіонат світу з футболу серед лікарів, в якому взяли участь більше 1000 медиків з 22 країн і 5 континентів.  Чемпіонат складався з 2-х турнірів: «Morell Cup» - лікарі 25-45 років  і «Vogel Cup» - лікарі старше 45 років.  Українські медики грали в обох турнірах. У складі «Ukrainian Medical Football Teams» на чемпіонаті змагалися лікарі 20 спеціальностей з 13 областей.
Приємно відзначити, що у складу національної збірної України «Мастерс» (вікова категорія 45+) були наші земляки – хірург Каховської ЦРЛ, гравець футбольної збірної команди ветеранів Каховки Валерій Баранов та Олександр Кайфель - судмедексперт з Нижніх Сірогоз.
Спочатку українські медики виграли груповий турнір, в якому (окрім нашої збірної) були команди з: Англії, Німеччини, Ірландії, Литви і Австралії. Далі, у чвертьфіналі  обіграли збірну США – 3:2, а в півфіналі – збірну Колумбії – 3:2.
У фіналі збірна Україна зустрілася російською командою. Наші футболісти, програючи 2:0, зуміли відігратися – 2:2 і виграти по пенальті.
Після перемоги над росіянами збірна лікарів України з футболу вшанувала полеглих захисників України.