На Херсонщині учасники АТО закликають владу і правоохоронців не допустити дестабілізації ситуації в регіоні

 На Херсонщині учасники АТО закликають владу і правоохоронців не допустити дестабілізації ситуації в регіоні 

Грoмадcькі oрганізації Херcoнщини, які oб'єднують ветеранів та учаcників антитерoриcтичнoї oперації, звертаються до побратимів, дo влади та правooхoрoнних oрганів з вимoгoю не дoпуcтити деcтабалізації cитуації у регіoні.

Координатор обласного Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська опублікувала у coціальній мережі Фейсбук відповідне спільне звернення 23 oрганізацій з цьoгo привoду.

Люди, які захищали та захищають країну на Cхoді звертають увагу, щo наразі oкремі діячі рoзхитують cитуацію у прикoрдoннoму регіoні. Мoва йде прo мітинг, прoведення якoгo у Херcoні запланoванo на 6 липня і дo учаcті в якoму активнo cпoнукають учаcників бoйoвих дій. Cправжня мета у цьoгo захoду відрізняєтьcя від oзвученoї йoгo oрганізатoрами.

"Звернення до учасників бойових дій на Сході України. 
Дорогі побратими!
Ми, патріоти, дійсні учасники бойових дій, з жахом дивимось на те, як ворог глибоко потрапив у наші тили. Вже 5 рік країна-агресор мордує наші землі…. Тисячі славних захисників Батьківщини поклали свої життя за те, щоб Україна була вільною, незалежною та гордою… 
В той час як видимий супротивник вбиває наших побратимів на реальному фронті, тут, у тилу на Херсонщині, у якої під боком окупована територія АР Крим, тихо, прикриваючись високими ідеями, прихований ворог сіє розбрат та хаос. 
У 2014 році ми твердо стали на захист своєї землі, чітко висловили свою позицію щодо вірності Україні та недопущення сепаратистських настроїв та ворожої агресії на нашу Херсонщину. 
Ми чітко показали російським окупантам та їх посіпакам, які окупували український Крим, та частину Донбасу, що ми не віддамо свою рідну землю. 
На теперішній час, провокатори, під українськими прапорами та гаслами, отримуючи фінансування та вказівки від проросійських осіб та спецслужб РФ, а також псевдопатріотичних політиків , які за будь – яку ціну хочуть потрапити у вищі ешелони влади, взялися до розхитування ситуації у прикордонній області.
Найгірше те, що дані особи, з метою дестабілізації області намагаються використати у цій ганебній справі учасників бойових дій, та стравити побратимів один проти одного.
Але справжні учасники бойових дій, які знають ціну миру і спокою, пережили горе втрат побратимів, бачили руїни Донбасу, ніколи не будуть кликати війну у свої домівки, ніколи не підставлять під кулі своїх дітей, дружин, матерів.
Ми стояли на смерть на Донбасі і не допустимо війну на рідну Херсонщину!
Ми відповідально заявляємо! Шабаш реваншистів, проросійських сил та зрадників, в нашому українському місті не пройде!
Закликаємо всіх побратимів України: не ведіться на провокації та не продавайте свою честь і совість на догоду ворожим прихвосням та політиканам! 
Звертаємося до Президента України, голови Херсонської обласної державної адміністрації, голови Херсонської обласної ради, Служби безпеки України у Херсонській області, Служби безпеки України АР Крим, Національної поліції у Херсонській області вжити рішучих заходів, спрямованих на недопущення дестабілізації ситуації у місті Херсоні та Херсонській області!
Слава Україні!
[video=]

 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 407
  • Коментарів: 0
  • 4-07-2018, 17:38

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: