Олександр Турчинов: Сьогодні фактично відбувається відродження національного флоту

 Олександр Турчинов: Сьогодні фактично відбувається відродження національного флоту 

Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України з нагоди Дня Військово-морських Сил Збройних Сил України. 

Щиро вітаю бойовий склад та ветеранів Військово-морських Сил з професійним святом!

Україна з давніх-давен була могутньою морською державою – історія її флоту бере початок з часів Київської Русі та Запорізької Січі. Цьогоріч ми святкували 100-річчя з дня знаменної події, коли кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію УНР.

З початку новітньої історії України Російська Федерація всіляко намагалася завадити утвердженню України як дієздатної морської держави.

Моряки, які залишилися вірними присязі під час військової агресії Російської Федерації в Криму і продовжили гідно виконувати свій обов’язок, пліч-о-пліч з іншими підрозділами Збройних Сил стали на заваді планам Кремля  знищити незалежну Україну.

Незважаючи на великі втрати після російської агресії, морська галузь, Військово-морські Сили відновлюють свій потенціал. Сьогодні фактично відбувається відродження національного флоту в нових місцях базування та дислокації на континентальній частині України. 

Військово-Морські Сили продовжують нести бойове чергування по охороні як морського узбережжя, так і північно-західної частини Чорного моря в зоні відповідальності. Зокрема виконуються завдання по охороні острова Зміїний.

Ми пишаємося героями-моряками, морськими піхотинцями, які беруть участь у проведенні Операції Об’єднаних сил на сході України, захищають південно-східні кордони та морські рубежі. 

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв! За час проведення АТО/ООС, виконуючи завдання, загинув 51 військовий зі складу ВМС, поранено 488 моряків. Державними нагородами нагороджено 498, нагородами Міністерства оборони України – 1515, Генштабу – 1385 моряків. 

Сьогодні одним з найбільших національних пріоритетів є подальше зміцнення сектору безпеки і оборони. Держава докладає зусиль до відновлення і модернізації бойового ядра флоту відповідно до стандартів НАТО. Маємо побудувати сучасні, стрімкі та інноваційні ВМС, спроможні захистити народ України і національні інтереси у морському і прибережному середовищі шляхом проведення асиметричних і рішучих операцій, з добре мотивованим професійним складом, налаштованим на перемогу.

Нехай Господь береже вас та ваші родини! 

Зі святом!

 

 

 

 

Джерело:  nfront.org.ua


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 228
  • Коментарів: 0
  • 1-07-2018, 16:32

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: