Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени - Гоцул (відео)

Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени - Гоцул (відео) 

Вже цієї осені у Лазурне, на узбережжя Чорного моря, де 23 червня здали першу чергу великого інфраструктурного спортивного об’єкту, приїдуть на тренування українські спортсмени. Про це повідомив під час урочистого відкриття в оздоровчому центрі «Прибрежний» перший заступник Міністра молоді та спорту, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.
«Очікується, що восени цього року перші олімпійці, перші наші провідні спортсмени приїдуть сюди для того, щоб розпочати свою підготовку. Звідси вони будуть штурмувати найвищі вершини Європи, світу, Олімпійських ігор. Сюди також приїдуть молоді спортсмени, хтось з них стане чемпіоном. Але, безумовно, всі вони стануть здоровими і достойними патріотичними громадянами», - сказав перший заступник Міністра молоді та спорту.
Він подякував за проект його ініціатору та інвестору, голові правління «Механічного заводу», громадському діячу Андрію Путілову.
«Сьогодні дійсно унікальна подія, унікальне свято. По нашій країні зусиллями Уряду відновлюється спортивна інфраструктура, відновлюються стадіони, манежі, басейни. Але, на жаль, поки що немає такої активної роботи бізнесу, коли за приватний кошт створюються такі унікальні об’єкти. Вам слова подяки і поваги від міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, від президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки і від всіх українських спортсменів», - відзначив Ігор Гоцул. 
 
 
 
 
Джерело: ПІК 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 601
  • Коментарів: 0
  • 25-06-2018, 18:32
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: