"Хімічна атака" на село Тарасівка Скадовського району (відео)

 "Хімічна атака" на село Тарасівка Скадовського району (відео)
Нині у сільгоспвиробників гаряча пора. Потрібно, в тому числі, вчасно та якісно внести міндобрива та корисні елементи, зробити антибактеріальну та хімічну обробку. Але коли між виробником і населенням виникають конфліктні ситуації, пов’язані з виробництвом, це створює справжній соціальний протест з боку місцевих жителів.
Такий конфлікт виник між жителями села Тарасівка Скадовського району та місцевими фермерами, що вирощують рис та проводять авіахімобробку своїх угідь. 
Останньою краплею у цій ситуації стало враження культур місцевих мешканців та погіршення стану багатьох селян після фільмування літака над селом.
Між представниками ТОВ «Івашківський інкубатор» та місцевими мешканцями відбулась гаряча розмова, яку зафільмував та опублікував у Фейсбук Олександр Коротін.

"Хімічна атака" на село Тарасівка Скадовського району (відео)

"Найгірше у всьому цьому, що хворіють діти, гине врожай родин, які тільки з клаптика землі мають дохід для проживання. А ще, повне нерозуміння людського горя з боку виробника. Крик про допомогу з боку Тарасівської громади лунав у кожному виступі, але в особах представників бізнесу натикався, мов на глуху стіну. І ще. Головне-це здоровяя, а коли мова йде про життя дітей, то все інше відходить на другий план", - зазначає автор сюжету.
 
 
 
Фото: скрін відео Олександра Коротіна

 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 578
  • Коментарів: 0
  • 17-06-2018, 12:03

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: