Розпочався аудит, що проводиться Міжнародною морською організацією, - Володимир Омелян

Розпочався аудит, що проводиться Міжнародною морською організацією, - Володимир Омелян

11 червня в Україні розпочався аудит, що проводиться Міжнародною морською організацією. Це важливий етап розвитку нашої морської держави та черговий крок до укріплення відносин між Україною та ІМО. Про це заявив Міністр інфраструктури України, представник партії "Народний фронт" Володимир Омелян під час зустрічі із аудиторами ІМО.

Метою аудиту є перевірка відповідності виконання Україною як державою порту, державою прапора та прибережною державою міжнародних зобов’язань у сфері безпеки судноплавства.

Володимир Омелян наголосив, що успішне проходження аудиту є важливим не тільки для Міністерства інфраструктури, а й для всього уряду.

"Ми розуміємо, що результат аудиту відіб’ється не тільки на портовій сфері, а й на багатьох суміжних галузях. Міністерство інфраструктури підійшло до процесу підготовки до аудиту із максимальною відповідальністю. Сподіваюсь, що аудит пройде у дружній атмосфері, наші фахівці продемонструють спроможність нашої держави виконувати міжнародні зобов’язання, а аудитори об’єктивно засвідчать, що Україна дійсно є морською державою, що має великий потенціал для розвитку", - заявив урядовець.

Для проходження аудиту ІМО залучаються представники Міністерства інфраструктури, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції, Державної служби з безпеки на транспорті, Державного агентства рибного господарства, а також підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління зазначених центральних органів виконавчої влади, які беруть участь у виконанні Україною зобов'язань, взятих відповідно до обов'язкових інструментів ІМО, стороною яких є Україна.

Розпочався аудит, що проводиться Міжнародною морською організацією, - Володимир Омелян

 

Як відомо, у 2017 році Україна приєдналася до Міжнародної конвенції про контроль над шкідливими протиобростаючими системами на суднах (International Convention on the Control of Harmful Anti-fouling Systems on Ships) та Міжнародної конвенції про рятування 1989 року (International Convention on Salvage, 1989).

18 травня 2018 року у штаб-квартирі ІМО відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Україною та Міжнародною морською організацією щодо участі в системі аудиту держав - членів цієї організації. 

 

 

 

 

Джерело:  Міністерство інфраструктури України

   • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 302
  • Коментарів: 0
  • 11-06-2018, 22:07
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: