У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії» 

31 травня – 2 червня у Скадовську відбувся триденний тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії». Організатори – громадські організації «East European Cooperation» (Литовська Республіка), «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір» (м. Херсон).

«Відбір 27 учасниць відбувався на конкурсній основі. З 23 квітня по 10 травня ми отримали 173 заявки. Отже, конкурс складав 7 осіб на одне місце, що свідчить про високий запит з боку цільової групи – внутрішньо переміщених осіб із Криму та Сходу України. При відборі ми оцінювали реальність бізнес-ідеї, мотивацію та розуміння потенційною учасницею сенсу фрілансу. Також брали до уваги зайнятість, сімейний стан, проводили телефонні співбесіди. В підсумку отримали групу мотивованих учасниць, що мешкають у Херсоні та області, а також в інших регіонах України», – зазначила директор ГО ЕЕС Беатріче Белявців.

Метою навчання було надання учасницям практичних інструментів для старту роботи фрілансерами, допомога в пошуку нових можливостей та ринкових ніш. Для успішного початку потрібні певні знання, які полегшують етап становлення, допомагають розставити пріоритети й організувати роботу, знайти оптимальні канали збуту, партнерів і однодумців.

Під час тренінгу «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії» учасниці отримали базові знання та практичні настанови щодо розуміння можливостей, які надає фріланс. Так, перший день тренінгу був присвячений генерації бізнес-ідеї та визначенню ключових параметрів бізнес-плану. Організатори запросили бізнес-тренера з Литви Юлію Кубову, з якою ЕЕС співпрацює п’ять років.

У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

 

Учасниці за результатами роботи в групах запропонували шість бізнес-ідей. Кожний проект може бути реалізований за допомогою знань, отриманих під час тренінгу.

Другий день провела авторка тренінгу, фрілансер Наталія Казьоннова. Темою навчання стали комунікації як ключова складова просування та продажу товарів і послуг. «Мій досвід свідчить, що успіху домагаються ти, хто виходить з пропозиціями, активно працює через соціальні мережі. В учасницях я побачила бажання перестати виживати після вимушеного переїзду з Криму або Сходу та почати жити повноцінним життям тут і зараз, отримувати стабільний дохід за допомогою самозайнятості», – сказала Наталія Казьоннова, яка покинула окупований Донецьк чотири роки тому та започаткувала власну справу.

У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

 

Заключний день відбувся в форматі відкритого простору, який провела тренер Мар’яна Завійська. Учасниці навчилися керувати своїм часом, створювати професійні мережі та спільні проекти, отримали можливість проявити лідерські здібності.

У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

 

В тренінгу взяли участь представниці кримськотатарської громади Херсонщини – місцеві мешканки та ВПО з Криму. «Акцент нашого проекту був зосереджений на жінках із кримськотатарської спільноти, тому що після переселення вони опинилися в важкій ситуації. Зазвичай у родинах багато дітей, що заважає працевлаштуванню на повний день. До того ж, у нових регіонах професії, популярні в Криму або на Сході, є незатребуваними. Тому самозайнятість є хорошою можливістю поліпшити матеріальний стан родини, відчути впевненість у завтрашньому дні», – додала директор ЕЕС Беатріче Белявців.

Учасниці проекту в тому числі запропонували проекти, спрямовані на збереження культури та традицій народів України, зокрема, кримських татар. Ідею представила ВПО з Криму Альме Емірсалє, яка з 2015 року проживає в Херсоні. «Мені хочеться, щоб проект був результатом командної роботи та мав користь для всієї громади. Від кожного дня тренінгу я взяла важливі знання, ядро раціоналізму, які наближують мене до втілення ідеї з розвитку культурного центру, а також надання послуг з організації традиційних кримськотатарських свят», – розповіла про свою ідею пані Альме.

У Скадовську відбувся тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

 

«Ми вважаємо, що результати цьогорічного тренінгу побачимо вже найближчим часом. Усі учасниці є високо мотивованими, тому готові використовувати отримані знання для заснування та просування власної справи. Також жінки-переселенки набули додаткових компетенцій у побудові стосунків та спілкуванні з новим оточенням, самовпевненості, емоційної міцності та позитивного мислення, що, безумовно, поглибить їх інтеграцію у місцеві громади і збільшить соціальну залученість», – резюмувала Беатріче Белявців.


Довідково:

Проект здійснюється з метою сприяння успішній інтеграції переселенців у місцеві громади України та соціальній адаптації уразливих груп. Проект виконує Громадська організація «East European Cooperation» (Литовська Республіка), партнерська організація – «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір». Проект фінансується з коштів Програми розвитку співробітництва та підтримки демократії Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.Джерело 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 480
  • Коментарів: 0
  • 9-06-2018, 12:39
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: