Скадовчан залучають до громадських робіт

 Скадовчан залучають до громадських робіт 

Громадські роботи — це нові робочі місця для потреб міста. Так вважають у Скадовській міській ради.  Тому цього року у місті триває програма із залучення скадовчан до громадських робіт.

Рішеннями сесії міської ради, визначено види робіт, яких потребує міська громада для вирішення актуальних питань. Для міста-курорту Скадовська у сезон оздоровлення важливими є питання збереження громадського порядку і благоустрою міста.

Цього року, згідно міської програми, буде створено одне тимчасове робоче місце інструктора з інформування населення м.Скадовська щодо недопущень порушень громадського порядку (із числа демобілізованих із зони АТО) та п’ять тимчасових робочих місць робітників з благоустрою. 

Громадські роботи проводитимуться за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та бюджету міської ради.

 

 

Джерело: Скадовська міська рада 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 749
  • Коментарів: 0
  • 7-06-2018, 12:26
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: