На морському узбережжі у Лазурному відбулись практичні навчання матросів-рятувальників

 На морському узбережжі у Лазурному відбулись практичні навчання матросів-рятувальників 
1 червня 110 цивільних матросів-рятувальників отримали посвідяення, повідомляє на свої стоінці у Фейсбук Сергій Чорний, начальник ГУ ДСНС у Херсонській області.
Цивільні матроси-рятувальники щороку проходять навчання на базі обласного Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Вони досконально вивчають теорію під час уроків із використанням зразків рятувальних засобів, спеціального обладнання і спорядження, плакатів, схем, відеофільмів, манекенів, макетів тощо для засвоєння матеріальної бази та основ рятування людей на водних об’єктах. А вже під час практичної частини підтверджують наскільки вони готові виконувати, покладені на них обов’язки.
У цьому році начальник циклу практичної підготовки навчально-методичного Центру безпеки життєдіяльності Дмитро Брит провів практичні відпрацювання на березі Чорного моря на базі пансіонату «Гілея» в смт Лазурне Скадовського району.
1 червня у відпрацюваннях взяло участь 110 матросів-рятувальників. Їм було продемонстровано як правильно проводити рятувальні роботи за допомогою моторного та веслувального човнів, як користуватися кінцем Александрова, способи транспортування потерпілих до найближчих закладів охорони здоров’я. Розповіли і як викликати підрозділи екстреної медичної допомоги. Представник ж навчально-методичного Центру безпеки життєдіяльності на добровольцеві із числа присутніх показав послідовність виконання дій при штучному масажі серця. Матроси-рятувальники вже самостійно практично виконали ці ж дії та навики.

На морському узбережжі у Лазурному відбулись практичні навчання матросів-рятувальників

На морському узбережжі у Лазурному відбулись практичні навчання матросів-рятувальників

За підсумками навчань вони отримали посвідчення, що підтверджують закінчення курсів цільового призначення за напрямком «матрос-рятувальник сезонного рятувального поста безпеки». 
Курортно-оздоровчі заклади вже почали приймати відпочиваючих, які приїжджають не тільки з областей країни, а й зарубіжжя. І щоб оздоровлення на морському узбережжі проходило в безпечному режимі, про це дбають на рятувальних постах матроси-рятувальники, які чергуватимуть на пляжах з перших днів їх офіційного відкриття.

 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 377
  • Коментарів: 0
  • 5-06-2018, 18:33
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: