Юні скадовські бійці завоювали 4 золотих і 2 бронзові медалі кубку Світу з Козацького двобою

1–3 червня в Одесі у спортивній залі на узбережжі Чорного моря відбувся кубок Світу з Козацького двобоюУ змаганнях у 7 розділах контактів, від легкого до повного, та показу техніки взяли участь біля 500 спортсменів з 16 країн, у тому числі: Азербайджану, Туреччини, Кіпру, Румунії, Італії, Молдови, Туркменістану, Узбекистану, Польщі, Білорусі, були учасники з Монголії.

Юні спортсмени Скадовського спортивного клубу "Шторм" Національної Федерації рукопашного бою України стали призерами міжнародних змагань, повідомляє у Фейсбук Андрій Шуляк.

На шістьох учасників бійці завоювали 4 золотих і 2 бронзові медалі.

Вітаємо Шафрановського Віталія - дві золоті медалі у категоріях лайт контакт і Тан- двобой;

Авдєєва Максима - золота медаль у категорії Тан-двобой;

Шуляка Богдана - бронзовая медаль у категорії Тан-двобой;

Андьял Аристарха - бронзова медаль, з мінімальним рахунком 2:1 поступився бійцеві з Італії.

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст