Володимир Омелян про Національну транспортну стратегію до 2030 року і в цілому про розвиток інфраструктури в країні

 

 

Володимир Омелян про Національну транспортну стратегію до 2030 року і в цілому про розвиток інфраструктури в країні

Міністр інфраструктури, представник партії "Народний фронт" Володимир Омелян заявив, що Україні, окрім міжнародного аеропорту «Бориспіль», потрібно ще чотири регіональних вузлових аеропорти. Про це він заявив під час Ukrainian Ports Forum 2018


«В умовах України нам потрібно чотири регіональних хаба, крім аеропорту Бориспіль. Це Одеса, Львів, Харків, Дніпро», – розповів Омелян. Також він додав, що в Національній транспортній стратегії до 2030 року Міністерство інфраструктури України передбачає 50 працюючих аеропортів.

«Ми не кажемо, що кожен з них буде в Борисполі. Це будуть і регіональні аеропорти, і аеропорти обласного чи місцевого рівня. Але, безперечно, спорудження ще мінімум чотирьох хабів в південній, західній, східній територіях України вкрай необхідне», — зазначив міністр.

Окрім цього, Мінінфраструктури планує забезпечити усі умови для того, аби 50% населення України користувалося авіаційним транспортом. На сьогодні ця цифра складає 3-4%.

Раніше повідомлялося, що у Міжнародному аеропорті Дніпра проведуть модернізацію, держава готова виділити 230 млн грн на реконструкцію злітно-посадочних смуг, однак, за словами Омеляна, реконструкцію терміналу повинні провести власники аеропорту. Також в Мінінфраструктури пообіцяли, що реконструкцію аеропорту в Одесі закінчать у 2019 році, для чого знадобитися ще 1,67 млрд грн.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян говорив також про транспортну стратегію до 2030 року і в цілому про розвиток інфраструктури в країні.  "Наше бачення - 10 автобанів, які з'єднають всю Україну. Вони будуть побудовані за концесійним принципом. Це проекти Київ - Біла Церква, Львів - Краковец, Go Highway, продовження Одеса - Рені ка Греції та інші", зазначив міністр.

 

Володимир Омелян про Національну транспортну стратегію до 2030 року і в цілому про розвиток інфраструктури в країні

 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року "Drive Ukraine 2030" за пропозицією Володимира Омеляна, відповідне рішення було ухвалене 30 травня на засіданні Уряду.

 

Володимир Омелян про Національну транспортну стратегію до 2030 року і в цілому про розвиток інфраструктури в країні

 

Над документом працювала сильна команда з європейських експертів і консультантів, співробітників Мінінфраструктури та Офісу підтримки реформ.

"Drive Ukraine 2030" – це перетворення України на розвинену, високотехнологічну та інноваційну країну завдяки розвитку сфери транспорту та інфраструктури, застосування новітніх технологій. "Drive Ukraine 2030" – це цифрова інфраструктура, безпека на транспорті, безпілотні автомобілі, транспортні коридори, єдина транспортна та інфраструктурна мережа з Європейським Союзом", - наголосив Володимир Омелян.

 

 

 

Джерело: community.com.ua , nfront.org.ua


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 328
  • Коментарів: 0
  • 1-06-2018, 12:47
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: