У громадських місцях м.Скадовська встановлюється режим тиші

 У громадських місцях м.Скадовська встановлюється режим тиші

З метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо додержання тиші в громадських місцях м. Скадовська, виконавчим комітетом Скадовської міської ради встановлюється ряд обмежень. Відповідне рішення та перелік законодавчих актів, якими керувався виконком, встановлюючи ці обмеження, опубліковано на офіційному сайті ради.

Так, зокрема, рішенням ради забороняється здійснювати дії, що порушують громадський порядок та санітарні норми рівня допустимого шуму на захищених об’єктах та у громадських місцях міста Скадовськ.

У закладах роздрібної торговельної мережі (магазини, павільйони, кіоски тощо) та мережі закладів ресторанного господарства (ресторани, бари, кафе тощо), розважальних закладах, встановлюється обмеження часу роботи музичних ансамблів та апаратури у нічний час, із 22:00 до 08:00 години. Також дані заклади повинні дотримуватись таких рівнів шуму, щоб у прилеглих жилих приміщеннях не перевищувалися рівні, дозволені санітарними нормами.

Скадовському відділенню поліції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області та Скадовському міжрайонному відділу Управління поліції охорони в Херсонській області рекомендовано здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень.


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 342
  • Коментарів: 0
  • 31-05-2018, 23:32
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: