У руках цього чоловіка оживає минуле часів бронзи, скіфів та козацької доби (відео)

 У руках цього чоловіка оживає минуле часів бронзи, скіфів та козацької доби (відео) 
У руках цього чоловіка минуле оживає. Історик за фахом Андрій Лопушинський виготовляє точні копії предметів часів бронзи, скіфів та козацької доби. Для роботи використовує звичайні домашні інструменти, деякі робить сам. 
Художнім виробництвом Андрій Лопушинський захоплювався з дитинства. У двотисячні він познайомився з реконструкторами - людьми, які відтворюють історичні події. Робив для них мечі, корони та інші предмети. Вироби не були точною копією історичних артефактів. Митцеві стало цікаво відтворити предмети минулого такими, якими вони були насправді. 
Більшу частину предметів чоловік робить на власній кухні. Якщо треба, викувати або вилити щось з металу, звертається до коваля. Перш ніж починати роботу, митець шукає точні ілюстрації та розміри. Це може тривати довго, інколи навіть роками – каже пан Лопушинський. Потім розпочинається сам процес виготовлення. Скільки триватиме робота, залежить від матеріалу і складності виконання.
Під час роботи автор – на всі руки майстер. Доводиться і випилювати, і ліпити, і шити. Щоб виготовити цю копію козацької порохівниці часів митець працював з чотирма різними матеріалами.
Деякі копії артефактів цілком годяться для домашнього вжитку. Ця бронзова копія скіфського казана править за вазу для квітів. Оригінал посудини знайшли у Більському городищі на Полтавщині. Місткість казана – п’ять літрів.  
Зараз майстер працює над новою роботою – копією пірнача. За часів Гетьманщини це був символ влади козацьких полковників. Кожен такий виріб – індивідуальна модель з унікальним орнаментом. Лінії цього тюльпана майстер випилює звичайною бормашиною.
Є серед виробів Андрій Лопушинського речі, які не мають стосунку ні до бронзи, ні до скіфів, ні до козаків. 
Майстер не може точно сказати, скільки він зробив копій історичних предметів. Каже: не рахував. Для нього головне: процес. Робити, те що, до душі.
 
 
 
Джерело: ВТВплюс
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 357
  • Коментарів: 0
  • 20-05-2018, 10:48

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: