Перемоги скадовських важкоатлетів на чемпіонаті України серед кадетів

З 10 по 15 травня у місті Чорноморську проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років.
274 юних важкоатлета (111 дівчат + 163 юнаки) з 23 регіонів України віком до 17 років приїхали до Чорноморська змагатися за медалі чемпіонату України.
Честь Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури захищали сім спортсменів: двоє дівчат і п’ять хлопців.
Першу бронзу команді принесла Іванова Вікторія у ваговій категорії до 90 кг. Віка набрала в сумі двоєборства 143кг.
Наступну бронзу в скарбничку команди приніс Білоконенко Іван. Набравши в сумі двоборства 229 кг, він піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.
У ваговій категорії до 77 кг Домбровський Максим приніс команді ще одну бронзу. Сума двоборства 257кг.
Хорошу роботу на помості показав Воронцов Дмитро, набрав у сумі двоборства 224 кг, але зайняв четверте місце, недобравши один кілограм до третього місця.
У ваговій категорії до 63 кг п’яте місце зайняла Чернишук Катерина з сумою двоборства 116кг.
Менш успішним був виступ спортсменів у ваговій категорії до 62кг. Заболоцький Максим посів сьоме місце з сумою двоборства 194 кг. а молодий спортсмен Нечипоренко Максим став п’ятнадцятим.
Всі хлопці на помості проявили волю до перемоги, наполегливість і завзятість.
Висловлюємо подяку тренерському колективу на чолі зі старшим тренером Заслуженним тренером України Пастух Павло Васильович.
Допомогу в підготовці до участі в змаганнях надала федерація важкої атлетики Скадовська на чолі з президентом Палюх Юрієм Борисовичем і мережа магазинів «Джем» Скадовська.
Чемпіони та призери змагань нагороджувалися грамотами та медалями федерації важкої атлетики України.

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст