Академік Осипенко разом з командою винайшли “ліки для ґрунтів і рослин” (відео)

Академік Осипенко разом з командою винайшли “ліки для ґрунтів і рослин” (відео)

Його знають як українського вченого, який досягнув успіху у військовій галузі, в сфері екології та енергозбереженні. Він є автором понад пів сотні запатентованих винаходів. А ось світове визнання академіку принесла інноваційна гідро-термо-динамічна технологія, яку раніше застосовували виключно у військовій сфері, наприклад, у виробництві торпед. Та академік Осипенко пішов далі і дослідив можливості унікальної технології у виробництві рідких фруктів. Відтепер кожен свій ранок починає зі свого ж винаходу – чорничної пасти.
А ще вчений переконаний, що можливо повернути українським ґрунтам статус найкращих у світі. Разом з командою, а це досвідчені науковці та інженери, вони більше 20 років працюють на ринку України та країн Південної Америки, Європи, Канади. Їх професіоналізм підтверджено міжнародними патентами та патентами України.
Сьогодні вони винайшли «ліки для ґрунтів і рослин» органічні добрива «Біо-гель», ефективність яких визнали і за межами нашої держави. Унікальний біогель, який в своєму складі містить лише екологічно чисті компоненти, незабаром може замінити пестициди і попередити деградацію сільськогосподарських земель. 
Над своєю розробкою винахідник працював п'ять років. Його препарат – екологічно чиста суміш торфу, сапропеля (донного мула), біогумусу, часток моху і лишайників. Завдяки своєму складу він не лише відновлює і оздоровлює мікрофлору грунтів, але і допомагає підвищувати врожайність, утримуючи продуктивну вологу, що надзвичайно актуально в умовах глобальної зміни клімату не лише для українських аграріїв, але і для аграріїв з інших країн світу.
Дію свого препарату Осипенко випробував на базі двох десятків українських сільгосппідприємств, і на сьогоднішній день отримав близько 50 патентів в різних країнах світу на технологію його виробництва.
У планах винахідника – зайнятися випуском біогелю в рідному Херсоні. Цього року він сподівається отримати від 150 до 200 тонн продукту, а враховуючи, що на обробку одного гектара поля зернових необхідно всього півтора літри препарату, то це чимало.
Біогелем українського винахідника зацікавилися і в світі – заявки на його придбання вже надійшли з Аргентини, ЮАР, Колумбії, Китаю, Угорщини і Польщі.

 
 
 
Джерело:  agroday.com.ua

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 348
  • Коментарів: 0
  • 16-05-2018, 09:55
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: