Під час семінару у Скадовську фахівці доводили, що легальна зайнятість – запорука соціальної захищеності

Під час семінару у Скадовську фахівці доводили, що легальна зайнятість – запорука соціальної захищеності

7 травня у Скадовську відбувся семінар на тему "Легальна зайнятість” для безробітних громадян, що перебувають на обліку в Скадовському районному центрі зайнятості. 
Під час семінару фахівці головного управління Пенсійного Фонду довели присутнім необхідність усвідомлювати те, що вимагаючи від своїх роботодавців офіційного працевлаштування, а також нарахування та виплати гідної заробітної плати сьогодні, вони забезпечують собі соціальні гарантії та пенсію завтра. Погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, на матеріальну допомогу у разі настання безробіття, а також компенсацію тимчасової непрацездатності.
Учасники заходу також дізналися про порядок укладання договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Також безробітні громадяни отримали вичерпну інформацію щодо спектру можливостей веб-порталу Пенсійного фонду України, переваг користування цим ресурсом, а також відповіді на питання, що їх цікавили.
Після закінчення семінару усі присутні скористалися можливістю зареєструватися на веб-порталі, щоб у подальшому мати змогу самостійно контролювати формування свого страхового стажу.
 
 
 
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 455
  • Коментарів: 0
  • 11-05-2018, 16:10

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: