До ветеранів війни завітали з привітаннями та подарунками очільники влади Скадовського району

 До ветеранів війни завітали з привітаннями та подарунками очільники влади Скадовського району

Невблаганно плине час, змиваючи з людської пам’яті події, імена і дати. Але невпинному часу не підвладні героїчні подвиги попередніх поколінь, які ввійшли в історію народу і держави. Згадуючи полеглих визволителів, які віддали свої життя за наше мирне небо, ми, їхні нащадки, не повинні забувати і про тих, хто ще живе поруч із нами, хто пройшов горнило війни і повернувся на рідну землю.
Вже традиційно, напередодні Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги, голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик та голова Скадовської районної ради Олег Старенький відвідали та привітали вдома трьох інвалідів війни у м. Скадовську.

Цього дня вітання приймали: Пашков Микола Харитонович, Таланов Іван Павлович, Ковтун Василь Михайлович.

Під час зустрічі, гості дякували героям за подвиг, мужність і нетлінну любов до Батьківщини, бажали доброго здоров'я, активного довголіття, добра і миру. До побажань долучились цінні подарунки, квіти, продуктові набори. 
Також очільники влади розпитували про нагальні проблеми ветеранів війни, а ще із цікавістю слухали спогади про бойову молодість, побратимів, про буремні воєнні роки. 
Ветерани дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати. 
Вітаючи ветеранів, Віктор Турик зазначив: «Із кожним роком все дорожчим стає день Перемоги. Тому слід не забувати про внесок наших ветеранів у історію розвитку та становлення вільного та незалежного суспільства та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за цю Перемогу. Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я, миру і злагоди!» 

До ветеранів війни завітали з привітаннями та подарунками очільники влади Скадовського району

Раніше, 27 квітня, не забули відвідати і тих 4 ветеранів війни, які проживають в Голопристанському будинку-інтернаті.
За ініціативи голови районної державної адміністрації учасникам та інвалідам війни, які безпосередньо брали участь у воєнних діях на фронтах, було придбано та вручено 30 продуктових наборів. Крім того, учні шкіл району привітали поздоровчими листівками всіх учасників Другої світової війни.

 

 

 

 

 

Джерело: Скадовська РДА, Скадовська районна радаСначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 669
  • Коментарів: 0
  • 7-05-2018, 18:31

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: