"Додаткова плата за безвіз" насправді просто реєстрація, – експерт про нову ініціативу Євросоюзу

 "Додаткова плата за безвіз" насправді просто реєстрація, – експерт про нову ініціативу Євросоюзу

Українські туристи, які збираються подорожувати у Європу в рамках безвізового режиму будуть оформляти спеціальний дозвіл. За нього доведеться заплатити. 

Мандрівникам до країн Європи, зокрема і українцям з біометричними паспортами, перед поїздкою потрібно буде проходити перевірку, метою якої є сприяння підвищенню внутрішньої безпеки та запобігання нелегальній імміграції, а також зменшення затримок на кордонах. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет. Ці зміни не связанни з українським безвізом, систему готували до введення ще до здобуття Україною цього статусу. Вартість такої "авторизації" становитиме сім євро. Про це повідомляється на сайті Ради Європейського Союзу.

В українців немає причин боятися перевірки при в'їзді у Шенгенську зону і реєстрації у базі даних.

Про це у коментарі сайту "24" зазначив експерт з внутрішньої та міжнародної політики аналітичного центру "Український інститут майбутнього" Ігар Тишкевич.

"Це не додатковий дозвіл, а просто реєстрація у системі загального обліку людей, які відвідують Шенгенську зону, та автоматична перевірка їх на предмет даних на цю особу у національних списках кримінальних злочинів та у базі Інтерполу", – уточнив експерт.

Щодо оплати, додав він, то щоб зареєструватися, діятиме подібна до нашої адміністративна процедура – у будь-якому пункті надання адміністративних послуг ви платите державі мито. В Євросоюзі також є державне мито.

"Ця реєстрація буде одноразовою, діятиме до трьох років. Далі – нова реєстрація. Тому що бази розшуку регулярно оновлюються. Якщо хтось зареєструвався, а потім вчинив кримінальний злочин – його подали в базу. Відповідно, при наступній реєстрації йому буде відмовлено", - пояснив Тишкевич.

 

Втім, якщо людина не порушувала закон, їй немає про що хвилюватися, підтвердив експерт.


 

Джерело: канал 24 
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 374
  • Коментарів: 0
  • 3-05-2018, 19:19
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: