Дитячі оздоровчі табори на Херсонщині, що перебувають на балансі Херсонської міської ради, цього літа можуть не відкрити

 Дитячі оздоровчі табори на Херсонщині, що перебувають на балансі Херсонської міської ради, цього літа можуть не відкрити 
Дитячий оздоровчий сезон на Херсонщині може опинитися під загрозою зриву, принаймні у декількох оздоровчих закладах.
Про це свідчать останні події. Міський відділ освіти отримав від управління СНС Херсонської області офіційне роз'яснення про те, що у всіх оздоровчих таборах необхідно встановити системи пожежної сигналізації. Інакше, пожежники не дадуть дозволу на функціонування приміських таборів.
Профільний відділ звернувся з даного питання до депутатів міської ради. Проте, до порядку денного чергової сесії питання про виділення 664 тис. грн., необхідних для придбання устаткування і його установки, внесений не був. Без фінансування вирішити проблему неможливо. Відомо, що на балансі Херсонської міськради знаходиться декілька дитячих оздоровчих установ – «Дельфін», «Юнга», «Сонечко», ім. І. Голубця.
 
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 726
  • Коментарів: 0
  • 3-05-2018, 06:44
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: