Сонячні батареї встановлюють вже на корівниках. Великий виробник молока на Херсонщині опановує альтернативну енергію

 Сонячні батареї встановлюють вже на корівниках. Великий виробник молока на Херсонщині опановує альтернативну енергію 

Агрокомпанія «Торговий дім «Долинське» на Херсонщині опановує альтернативні джерела електроенергії. Так, 22 травня в рамках Національного Дня Ферми відбудеться презентація нещодавно встановлених сонячних батарей на території господарства, за допомогою яких підприємство заощаджуватиме значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології. Про це повідомляє «Асоціація виробників молока».

Питання екології завжди актуальне та доречне, особливо якщо говорити про сільськогосподарську сферу. Для унеможливлення нанесення шкоди навколишньому середовищу, варто мислити прогресивно. Саме так і робить директор ТОВ «ТД «Долинське» Володимир Хвостов.

На Херсонщині, де знаходиться ТОВ «ТД «Долинське» переважно сонячно та спекотно. Це в свою чергу і спонукало Володимира Вікторовича запровадити на господарстві альтернативні джерела електроенергії, які залежні від сонця.

«На сьогодні можна виокремити найбільше наше досягнення — запустили власну електростанцію. Сонячні батареї встановили на дахах корівників. Це дуже зручно, оскільки не довелось створювати додаткових об’єктів для встановлення батарей. Нині маємо дві сонячних підстанції потужністю 2 мегавата», – з гордістю розповідає Володимир Хвостов.


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 630
  • Коментарів: 0
  • 2-05-2018, 14:26

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: