Понад 400 школярів Херсонщини взяли участь у «Козацькому гарті». Перемогу, як і минулого року, отримала команда Скадовського району!

 Понад 400 школярів Херсонщини взяли участь у «Козацькому гарті». Перемогу, як і минулого року, отримала команда Скадовського району! 
У рамках святкування 309-ої річниці з дня заснування Кам’янської Січі  1 травня відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2018». 
Саме Кам’янська Січ була тим місцем, де плекали силу і волю козацьку. І саме на цій славетній землі  змагались сьогодні козацькі нащадки - школярі Херсонщини. Через військово-патріотичні, спортивно-оздоровчі ігри відбувається відродження національних традицій, культурної спадщини українського народу, прививається почуття відповідальності, обов’язку та патріотизму. 

Козаками не народжуються, козаками – стають! І щоб заслужити таке почесне звання потрібна неабияка сила, спритність, кмітливість та відповідальність. На учасників фестивалю чекали непрості випробування, їм потрібно було продемонструвати не тільки високий фізичний рівень підготовки, а й інтелектуальний. 

Понад 400 школярів з усіх районів області та ОТГ, переможці районних змагань, виконували спортивну програму змагань: перетягування канату, спортивна естафета, стрибки зі скакалкою, човниковий біг, стрибки у довжину з місця, а також інтелектуальну вікторину «Конкурс знавців Українського козацтва». 

Скадовський район на фестивалі, як і минулого року, представляли учні Улянівської загальноосвітньої школи. І, як і минулого року, здобули перше загальнокомандне місце та вибороли право представляти Херсонську область на Всеукраїнських змаганнях! Вже вдруге! У 2017 році на Всеукраїнських змаганнях команда посіла друге місце, підтвердивши народну мудрість: "Козацькому роду нема переводу!"

З обласного етапу змагань юні козаки та козачки Скадовського району привезли сьогодні до рідної Улянівки 4 кубки за перші місця (із 6 видів програм) - вікторина, стрибки з місця, стрибки на скакалці, естафета. Четверті улянівці були у човниковому бігу та дев'яті - у перетягуванні канату. І як підсумок + 12 балів від другого загальнокомандного місця! 
Вітаємо переможців! Бажаємо їм гарних результатів і на Всеукраїнських змаганнях!

 
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 951
  • Коментарів: 0
  • 1-05-2018, 21:49

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: