Організатори дитячого Арт-каравану дружби пропонують Скадовщині також долучитись до проекту «Дитинство без сліз»

 Організатори  дитячого Арт-каравану дружби  пропонують Скадовщині також долучитись до проекту «Дитинство без сліз» 

ВГМО "Молодіжний рух "Здорова Україна" активно втілює в життя медіа проект «Дитинство без сліз» (у рамках програми «Схід та Захід разом») по Арт-реабілітації дітей із зони АТО та дітей воїнів АТО через психологічне розвантаження і занурення в світ майстер-класів разом із дітьми Західної України по абсолютно новим методикам, розробленим ВГМО «Здорова Україна» через світ мистецтва та живопису.

Цей проект підтримали: Влада Литовченко, Стела Захарова, Олег Пінчук - заслужений художник України, Володимир Козюк - народний художник України, Вікторія Кіосе – «Miss International 2016», Сергій Комаровський – «Європа Плюс»,Володимир Горянський, Світлана Тарабарова, Андрій Джеджула, Ірина Зайцева - «Місіс Всесвіт 2015», «Анна-Марія», Ленара Османова, Гончарук Олег - голова Івано-Франківської, Фищук Олександр - голова Чернівецької облдержадміністрацій,Андрій Садовий, Геннадій Москаль, Олег Синютка, Петро Мага. Підтримали проект і народні депутати: Юрій Дерев'янко, Іван Кучер, Олег та Степан Барна, Максим Бурбак,Сергій Шахов,Ігор Шурма, Сергій Дунаєв, Вікторія Сюмар.

Партнери проекту здійснюють інформаційну підтримку заходів, що проводяться у його рамках. Це і створення виставки картин«Україна очима дітей АТО» та відкритття її на території Верховної Ради та різних музеїв України; і виставка картин з логотипом і банером партнерів проекту, яка буде експонуватися в Україні та в 50 країнах Європи. Картини дітей відбирались членами жюрі із Союзу художників. Переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» - це 500 - 700 талановитих дітей-художників із зони АТО, дітей участників АТО та переселенців. Діти з міст Рубіжне, Лисичанськ, Сватово, Кремінна, Новодружеськ, Северодонецьк, Попасна, Щастя. Виставка присвячена спогадам дітей про свої міста, баченню України та її майбутнього. Такі заходи вже проведені на 1-му етапі проекту.

На 2-му етапі проекту «Дитинство без сліз» під час Арт-реабілітації дітей створюється новавиставка "Херсон очима дітей АТО". Вона розповідає оточуючимумалюнках про враження українських дітей від поїздки, реабілітації, майстер-класів, про мальовничі куточки Херсонщини і буде широко представлена в містах України.

Також під час подорожі буде зніматись відеофільм «Херсон очима дітей» про дитячий Арт-караван дружби і партнерів медіа-проекту. Фільм буде демонструватись на Українських ТВ-каналах: «112», «NewsOne», «Еспрессо», «Прямий», «1Національний», «Здорова Україна», «ДАР ТВ».

Результатом Арт-проекту «Дитинство без сліз» стане:

1. Оздоровлення та реабілітація більше 500 - 700 дітей методом арт-терапії.

2. Фільм «Херсон очима дітей» про реабілітацію дітей в Херсоні та створення Арт-виставки, дубльований українською, англійською та російською мовами, який буде демонструватися по всіх куточках України та Європи.

3. Майстер-класи Арт-терапії по реабілітації дітей із зони АТО можуть постійно проводиться на території шкіл у містах України.

Організатори проекту пропонують оздоровчим закладам, громадським організаціям, меценатам, усім небайдужим мешканцям Скадовського краю також долучитись до цієї важливої справи та допомогти 11-му Арт-каравану Дружби, який відправляться на Херсонщину для відпочинку та арт-реабілітації дітей-художників зі Сходу України. Протягом 3-4 діб з 14 по 25 червня 30 юних художників змогли б насолодитися краєвидами морського узбережжя Скадовщини та відобразити їх у своїх картинах.

 

 

Довідково: 

 

1-й та 2-й Арт-Караван Дружби відвідав Тернопіль та Львів, 3-й Арт-Караван побував у Чернівцях, маршрутом 4-го стали Карпати-Ворохта-Яремче-Верховина,5-й Караван був в Івано-Франківську,а під час 6-ої поїздки діти АТО їздили до Румунії, після якої з'явилась виставка "Україна - Румунія очима дітей АТО у Київській Фортеці".


Далі діти знову були на арт-реабілітації у Львові, а під час останньої поїздки відвідали Закарпаття, Ужгород, табір "Арніка".


У травні місяці на дітей чекають Чернівці. У всіх куточках країни допомагають дітям АТО пройти Арт-реабілітацію.


 

З пропозиціями звертатись до редакції сайту.

 

 

 

   • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 407
  • Коментарів: 0
  • 20-04-2018, 12:06
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: