На Кам’янській Січі відбудеться Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit)

 На Кам’янській Січі відбудеться Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit) 
З давніх-давен козаків Січі називали у народі "святими лицарями"… Горді, міцні, як леви, вони були гідним прикладом для наслідування. Сьогодні слава їх відроджується з кожним днем, їхню благородну ідею мужності, сили та свободи підтримує й розвиває вже наше покоління. 
Щоб продемонструвати, на що здатні сучасні українські «лицарі», 30 квітня та 1 травня у рамках проведення фестивалю «Кварта» на Кам’янській Січі за підтримки генерального директора ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» Володимира Миколайовича Бєлого відбуватиметься Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit)! 
Минулого руку чемпіонат відзначився великим успіхом! Привернув до себе увагу молоді та навіть має перспективу увійти до системи фізпідготовки нашої армії! Адже функціональне багатоборство спрямоване на створення універсального спортсмена, який готовий до будь-яких навантажень, а це – невід’ємна частина підготовки сучасного військовослужбовця.
Тож цієї весни за ініціативи Юрія Голубовича, Ігоря Шведа та Дмитра Дзядевича на Кам’янській Січі (с. Республіканець Бериславського району) понад 100 чоловік демонструватимуть свої вміння, проходячи цікаві змагання та непрості випробування. Це має стати справжнім видовищем для глядачів та приводом пишатися сильною нацією для кожного українця !
 
 
 
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 408
  • Коментарів: 0
  • 17-04-2018, 10:12

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: