Голосуємо та визначаємо фіналістів 1-ого етапу конкурсу «Краща шкільна служба порозуміння 2018»

 Голосуємо та визначаємо фіналістів 1-ого етапу конкурсу «Краща шкільна служба порозуміння 2018»

 

15 квітня завершився підготовчий етап конкурсу «Краща шкільна служба порозуміння 2018» - прийняття заявок на участь та їх оцінювання.

Даний конкурс було оголошено ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» з метою підвищення ефективності уникнення та розв’язання конфліктних ситуацій в шкільному середовищі,  популяризація альтернативних методів вирішення конфліктів в освітньому середовищі за допомогою медіації, виявлення та поширення кращого досвіду роботи з організації шкільних служб порозуміння.

Участь у конкурсі приймають шкільні служби порозуміння, які були створені у співпраці та взаємодіють з офісами Мережі правового розвитку.

1-й етап конкурсу триватиме до 15 травня. Даний етап включає оцінку конкурсною комісією мотиваційних відео, поданих учасниками, та визначення п'яти фіналістів. Мотиваційні відео ШСП розміщені для відкритого голосування на youtube-каналі Мережі правового розвитку за адресою: https://www.youtube.com/channel/UCjUPet7juv-zb-_fV97XWew. ШСП, чиє мотиваційне відео отримає найбільшу кількість відміток «Мені подобається», автоматично зараховується до числа  фіналістів 1-ого етапу конкурсу. ШСП-фіналісти 1-ого етапу отримують домашні завдання для участі у 2-ому етапі.

Свої відеопрезентації на конкурс подали і шкільні служби порозуміння Скадовського району. Голосуємо та визначаємо фіналістів 1-ого етапу:

ШСП "Довіра" Новомиколаївської загальноосвітньої школи:

 
ШСП Скадовської спеціалізованої школи "Академія творчості":
ШСП Скадовської гімназії: 
ШСП "Стоп конфлікт" Михайлівської загальноосвітньої школи: 

 
Довідка: Проект «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку» впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з членами Мережі правового розвитку – ГО «Подільський центр прав людини», ГО «Право», ГО «Центр зростання громад», ГО «Правозахисний ромський центр», ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини», ГО «Скадовщина – мій рідний край», ІРЦ «Правовий простір» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
 
 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 745
  • Коментарів: 0
  • 16-04-2018, 07:31

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: