Медики назвали головні небезпеки копіювальної техніки для здоров’я

 Медики назвали головні небезпеки копіювальної техніки для здоров’я 

Під час процесу копіювання відбувається виділення токсичних газів, до складу яких можуть входити канцерогенні речовини, такі як трихлоретан (викликає подразнення шкіри), ізооктан, толуол (викликає втому, сонливість, подразнення слизових оболонок), ксилол (може викликати ниркову недостатність), бензол (містить канцерогенну і тератогенну речовину, яка може негативно впливати на протікання вагітності).

Використовувані в копіювальній техніці фоторецепторні барабани покриті сульфідами кадмію і селену. Під впливом електрики на їх поверхні відбувається виділення газу, який може бути причиною подразнення шкіри, носоглотки, нудоти, блювоти, риніту.

Окис вуглецю входить до складу тонера ксерокса і виділяється на етапі закріплення зображення. При великій концентрації в повітрі приміщення в людини може з’явитися головний біль, слабкість, сонливість, прискорення пульсу.

Тонер ксерокса – це з’єднання полімерів, вуглецю, оксиду заліза, неорганічних добавок. Його склад завжди неоднорідно різний, іноді може містити канцерогенні речовини. За ступенем шкідливості і небезпеки для здоров’я людини тонер можна порівняти з вугільним пилом – він впливає на органи дихання, викликає подразнення слизової оболонки очей, носоглотки, подразнення шкіри.

Приміщення, де встановлено ксерокс, повинно бути обладнано системами опалення, вентиляції та кондиціонером. У цих приміщеннях рекомендується використовувати покриття для підлоги з антистатичними властивостями.

 

Джерело: Народна правда   • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 364
  • Коментарів: 0
  • 15-04-2018, 17:52
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: