Чи будуть діти-пільговики оздоровлюватись у "Білих крилах"?

 

 

На Цукурах Скадовського району знаходиться база відпочинку «Білі крила» комунального закладу «Учбово-виховного комплексу ім. Т.Г.Шевченко» обласної ради. Традиційно тут відпочивали на морі діти пільгових категорій, вихованці інтернатних установ. Після анексії Криму, з початком АТО, коли збільшився контингент військових на Херсонщині, базу передали для розміщення військових частин. Корпуси опалювалися «буржуйками», оскільки будівлі не були пристосовані для мешкання в них в зимовий період. Військові вже виїхали, приміщення відремонтовані за рахунок залишку освітньої субвенції (табір отримав і успішно освоїв 400 тисяч гривень на ремонт), дитяча оздоровча установа готова відновити роботу. Та несподівано виникло питання про внесення змін до статуту комунального підприємства, відповідального за дитячий табір. На депутатських комісіях облради з подачі депутата від БПП Юрія Рожкова продовжується активне обговорення цього питання. Раніше в цей табір кожне літо потрапляли діти-пільговики. Тепер чиновники з Херсонської облдержадміністрації і губернатор хочуть вирішити продаж путівок "наліво". Більшість обранців підтримують проект, але є і противники.
Деякі депутати вважають, що такі зміни в статут КП дадуть підгрунтя чиновникам для зловживань. - А не станеться так, що бажання заробити гроші, обмежуватиме відпочинок дітей, для яких цей табір будувався? - дивувалася депутат Любов Глоба. Обранці запропонували попередити можливі зловживання і прописати в статуті відсоток путівок, які вирушатимуть на продаж. Представники БПП пропонують тут сподіватися на начальника департаменту освіти облдержадміністрації Євгенія Криницького, який нібито не дасть образити дітей-сиріт і інших пільговиків. Проте надія - не дуже сильний аргумент, особливо для депутатів. Питання до проекту цього сесійного рішення були і у голови бюджетної комісії Василя Федіна. Його здивувало наступне: у рішенні не прописано, що в статут не внесуть жодних інших змін, окрім дозволу на продаж путівок. Навіть кома може змінити текст в точності до навпаки, - упевнений Василь Федін. Юрій Рожков, який представляв цей проект, пообіцяв до сесії доповнити його даним пунктом.
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 186
  • Коментарів: 0
  • 8-06-2016, 18:16
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: