Всі троє важкоатлетів-скадовчан повертаються з Кубку України з перемогами

З 9 по13 березня у Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.
Про перемоги скадовської спортивної родини Макарових ми вже повідомлялиГанна Макарова зайняла 3 місце у ваговій категорії +90 кг, її чоловік Руслан Макаров завоював золото у ваговій категорії до 62 кг.
Сьогодні, в останній день змагань, ще один важкоатлет зі Скадовська здобув 3 місце с результатом у ваговій категорії + 105 кг: ривок 165 кг, поштовх 192 кг.
Вітаємо Прошинського Микиту з перемогою на Кубку України! Ще раз вітаємо родину Макарових!

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст