Сеітаблаєв розповів про свій новий фільм "Захар Беркут"

 Сеітаблаєв розповів про свій новий фільм "Захар Беркут" 

Режисер Ахтем Сеітаблаєв, чий фільм "Кіборги" має неабиякий глядацький успіх не лише серед української аудиторії, а також гарно сприймався на презентації у Відні, вже розпочав підготовчу роботу над своєю п'ятою кінокартиною. "Жанрово "Захар Беркут" – це історична драма. Зараз ми у підготовчому періоді, група відпрацьовує сценарій, займається пошуком локацій, першим відбором акторів, художник-поставник працює над тим, що має бути в кадрі. Велику увагу приділяємо моментам, пов'язаним із комп'ютерною графікою", - розповів він в інтерв'ю агентству "Укрінформ".

"Нічого нового, чого не знав би кінематограф до нас, – там не буде. Хоча вже зараз зрозуміло, що на зйомках можуть виникнути певні складнощі, оскільки такої локації, яка відповідала б нашим завданням, поки що немає. Зокрема, у нас є сцена руйнування греблі, після чого величезна хвиля води змиває 10-тисячну армію моголів. Поки що, такої локації ми в Україні не знайшли ані в Карпатах, ані в Закарпатті, ні в Прикарпатті, тому напевно побудуємо декорацію. Нам потрібно відтворити величезну ущелину між скелями. Власне, таких зйомок, в яких буде поєднуватися комп'ютерна графіка і гра наживо, – заплановано багато: сцена потопу, велика кількість бойових сцен, у яких залучені коні. Вершників втілюватимуть наші каскадери. Взагалі, буде доволі багато сцен, пов'язаних із використанням зброї того часу, але я сподіваюся, що наша картина буде не тільки про бойові дії, а здебільшого про життєвий конфлікт світоглядів. Ми намагалися зробити подібне на території фільму "Кіборги", і мені здається нам це вдалося", - зазначив Сеітаблаєв.

Він зауважив, що основний акцент хоче зробити на різниці між світоглядами і баченням того, як повинна розвиватися громада і держава.

"Якщо проводити паралелі, то це конфлікт між тухольським боярином Тугаром Вовком та власне громадою села Тухля. Я хочу закцентувати на тому, що Тугар Вовк, побачивши систему координат, побудовану в Могольській імперії, захопився нею і вважав, що держава може розвиватися тільки за умов військової авторитарної системи і повинна мати саме таку вертикально-інтегровану систему, коли влада верховного правителя ніким не піддається сумніву", - розповів Сеітаблаєв.

На його переконанн, світова драматургія, й зокрема її яскравий представник Іван Франко, містить багато таких паралелей, і як показує час, твори таких митців завжди актуальні: "Їх можна відкривати для себе знову і знову та знаходити відповіді на питання, які турбують нас сьогодні".

Як повідомлялося, фільм Сеітаблаєва "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту збираються висунути на кінопремію Оскар від України. Нагадаємо, що фільм вийшов у прокат 7 грудня, 2017 року. Знімальна команда разом з фондом "Повернись живим" започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн. з кожного купленого квитка піде на допомогу сім’ям загиблих у ДАП.

 

 

Джерело: День 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 436
  • Коментарів: 0
  • 11-03-2018, 16:41

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: