Компанія Смарт Мерітайм Груп придбала для лікарні в Херсоні апарат для дроблення каменів у нирках

 Компанія Смарт Мерітайм Груп придбала для лікарні в Херсоні апарат для дроблення каменів у нирках 
Компанія Смарт Мерітайм Груп (СМГ) придбала для клінічної лікарні ім. Лучанського  у Херсоні уретроріноскоп — апарат для дроблення каменів у нирках. Урологічне відділення лікарні приймає більше 500 чоловік на рік, у тому числі пацієнтів невідкладної допомоги.
СМГ постійно направляє благодійну підтримку лікарні Лучанського. Так, щорік компанія надає шефську допомогу по благоустрою лікарні, а у 2012 році було виділено 700 тис грн. на придбання устаткування для Центру серця.
Головна лікарка Ломако Людмила Василівна відзначила: «Компанія Смарт Мерітайм Груп більше 10 років надає різну допомогу нашій лікарні. Ми щиро говоримо спасибі СМГ за те, що і цього разу відгукнулася, виділила 130 тис грн. на апарат, який є ядром проведення процедури літотрипсії. Цей метод дроблення каменів у нирках — відмінна альтернатива хірургічному втручанню, тепер пацієнти з сечокам'яною хворобою отримають якісну своєчасну меддопомогу».
Генеральний директор СМГ Василь Федін підкреслив: «Ми вдячні медичним працівникам за їх важку працю. Сподіваємося, що новий апарат допоможе одужанню сотень херсонців. Компанія і далі надаватиме фінансову підтримку відділенням лікарні».

Компанія Смарт Мерітайм Груп придбала для лікарні в Херсоні апарат для дроблення каменів у нирках

 

ДОВІДКА:  Смарт Мерітайм Груп (СМГ) — найбільший суднобудівельний холдинг України, об'єднуючий дві суднобудівельні верфі: Миколаївську і Херсонську.  Обсяг виробництва по СМГ в 2017 році склав 317 млн. грн. З 1 вересня 2017 р. заробітна плата складальників корпусів металевих судів, зварювальників, трубопровідників збільшена на 35% і складає за повний відпрацьований місяць від 8000 до 26000 гривень.
 
 
 
 
Джерело:  kherson.life
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 655
  • Коментарів: 0
  • 17-02-2018, 18:45
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: