Про якість газу та заходи безпеки, про те, що споживачів готують до переходу за сплату не в метрах кубічних, а в одиницях енергії, та про газові лічильники - у передачі "Тема дня" з заступником голови правління ПАТ "Херсонгаз" (відео)

 Про якість газу та заходи безпеки, про те, що споживачів готують до переходу за сплату не  в метрах кубічних, а в одиницях енергії, та про газові лічильники - у передачі "Тема дня"  з заступником голови правління ПАТ "Херсонгаз" (відео)
Чому побутовий газ, яким ми щодня користуємось, іноді спалахує червоним або жовтим кольором?  Такі нарікання на якість газу можна почути доволі часто. Виявляється, за певну оплату кожен споживач може його перевірити! Про якість газу та заходи безпеки, про те, що споживачів готують до переходу за сплату не  в метрах кубічних, а в одиницях енергії, та про газові лічильники журналіст телеканалу "Скіфія" Марина Молода вела розмову з гостем студії Віталієм Голубєвим, заступником голови правління ПАТ "Херсонгаз" у передачі "Тема дня".
На якість згорання природного газу, за словами фахівця, впливає декілька чинників. Це і стан самого газового приладу, і наявність вентиляції. "Природний газ при правильному згоранні повинен бути блакитного кольору. Якщо природний газ починає горіти помаранчевим, жовтим, червонуватим полум’ям, це свідчить лише про одне – про те що він спалюється неправильно", - розповідає Віталій Голубєв.
А от тиск газу забезпечується згідно правил, запевняє  Голубєв. Та додає: "Більш того, він ще більш калорійний, ніж це визначено державним стандартом".
Заступник голови правління ПАТ "Херсонгаз" стверджує, що розмови про те, що у природній газ домішують повітря безпідставні.  "Це взагалі вибухонебезпечна суміш", - каже він. Щодо закидів про домішування азоту, то Голубєв каже, що кубометр азоту коштує сьогодні дорожче газу, тож це економічно недоцільно.
У розмові з журналістом фахівець також пояснює, як шляхом заборів газу на газорозподільчих станціях перевіряється його якість.
Щодо переходу на розрахунок за газ в одиниці енергії, Віталій Голубєв зазначає: "Україна йде до того, щоб розраховуватись за природний газ не в метрах кубічних, а в одиницях енергії. Тоді відпадуть і питання, що в газі є повітря, що платимо не за якісний газ. Ті споживачі, які отримують рахунки за сплату за природний газ протягом 2017 року, отримують в лютому за січень 2018 року, там вказані якісні параметри -  переведені метри кубічні природного газу в одиниці енергії, причому за трьома одиницями".
Докладніше дивіться у сюжеті.
© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/news/url/pro-jakist-pobutovogo-gazu-hto-jogo-perevirjaje

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 440
  • Коментарів: 0
  • 14-02-2018, 14:51

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: