За що люблять своє місто запитуватимуть у скадовчан 14 лютого

 За що люблять своє місто запитуватимуть у скадовчан 14 лютого

 

За що українці люблять свої міста, за що скадовчани люблять своє місто? Що потрібно зробити, аби любити своє місто ще більше? Команда ВІ «Активна Громада» проводить Всеукраїнську акцію, щоб дізнається в мешканців міст про їхні прагнення. У Скадовську регіональні координатори "Активної громади" теж оголосили таку акцію.

ДАТА: 14 лютого 2018 року.

МІСЦЕ: м. Скадовськ, центральна площа

ЧАС: 12:00

Мета акції – дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто, і що вони хотіли б змінити на краще. А також познайомити громадян із новим інструментом комунікації з владою та вирішенням проблем – публічними консультаціями.

Акція буде проводиться паралельно в 26 містах у всіх куточках країни.

На площі стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець. Також вони зможуть розмістити там свої прохання/ побажання щодо вирішення певних проблем у місті.

Під час дійства громадяни дізнаються про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення. Окрім того, детальніше дізнаються про можливість долучитися до обговорення питань, які будуть виноситися на публічні консультації з громадянами.

До участі запрошуються мешканці Скадовська, громадські активісти, ЗМІ та всіх небайдужі! Акція відбуватиметься у межах проекту «Задай курс владі».


Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка».    

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 235
  • Коментарів: 1
  • 11-02-2018, 18:25

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Спишемся позже и гудбай! ---- садовая плаза москва ---- В продолжении иемы можно сказать так ---- Ленинский 119 бизнес-центр ---- Крупно сделано, помельче ---- трехгорная мануфактура офисы ---- Скоро вы увидите новые комменнтарии от меня ---- бизнес центр водный официальный сайт ---- Снова я тут с вами ---- савеловский сити продажа офиса ---- Вот ссылки на недвижимость для вас в москве ---- бц орджоникидзе 11 официальный сайт ---- Мы с вами вмесе достигнем небывалых высот! ---- полларс бц ---- Вот вам супер сайты для анализа ---- windows 7 активатор скачать


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: