У Верховній Раді відновлять міжфракційне депутатське об’єднання «Відродження Херсонщини!»

 У Верховній Раді відновлять міжфракційне депутатське об’єднання «Відродження Херсонщини!»
У Верховній Раді відновлять міжфракційне депутатське об’єднання «Відродження Херсонщини!». Про це народний депутат України Олександр Співаковський заявив на засіданні ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини», яке відбулося 10 лютого в приміщенні Херсонської облдержадміністрації.
Він зазначив: «Це допоможе об’єднати зусилля парламентарів, представників законодавчої та виконавчої влади, а також членів «Земляцтва Херсонщини» для того, щоб приділити більше уваги та спрямувати більше ресурсів на розвиток Херсонської області». 

До міжфракційного депутатського об‘єднання «Відродження Херсонщини!» увійдуть народні депутати, які представляють інтереси виборців Херсонської області, а також й інші народні обранці, котрі вважають, що соціальний і економічний розвиток прикордонної області - Херсонщини, має бути у пріоритеті.

«У наших спільних планах розвивати інфраструктуру, створювати нові робочі місця. І добре, що бізнес нас у цьому підтримує. Запевняю, ми забезпечимо комфортні умови для розвитку підприємницької діяльності і жодного тиску зі сторони правоохоронців на бізнес не буде!», - наголосив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

У свою чергу президент ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини» Юрій Гусєв подякував керівництву обласної державної  адміністрації та особисто Андрію Гордєєву, парламентарям від Херсонщини за ініціативу відродити роботу міжфракційного депутатського об’єднання «Відродження Херсонщини!» у Верховній Раді. 

 

 

 

Джерело: Херсонська ОДА 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 379
  • Коментарів: 0
  • 10-02-2018, 18:12

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: