«Земляцтво Херсонщини» налагоджує співпрацю з бізнесменами

 «Земляцтво Херсонщини» налагоджує співпрацю з бізнесменами 

10 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з президентом ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини»  Юрієм Гусєвим, активом організації та народним депутатом України Олександром Співаковським провели зустріч з представниками бізнесу.

У ході конструктивного діалогу між бізнесменами та керівництвом області було обговорено нагальні проблеми регіону. Особлива увага приділялась питанням розвитку зрошення, переробки сільськогосподарської продукції, підтримки малого та середнього бізнесу, ремонту автошляхів.

«Наша мета – спільними зусиллями розвивати нашу область, зокрема економіку та інфраструктуру. Ми маємо створити на Херсонщині комфортні умови для ведення бізнесу, а саме забезпечити його прозорість та відкритість», - зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Окрім того, під час дискусії порушувалось питання продовження будівництва шляхопроводу, перша черга якого буде відкрита до кінця року. На цьому наголосив народний депутат України Олександр Співаковський.

Було відзначено, що Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який щорічно проводили у місті Нова Каховка цього року буде перенесено до столиці. Як запевнив Андрій Гордєєв, проведення заходу в Києві сприятиме залученню більшої кількості іноземних гостей, а отже і потенційних інвесторів. Провідними темами цьогорічного Форуму стануть можливості переробки сільськогосподарської продукції та розвиток туристичної галузі Херсонщини.

«Сьогодні була конструктивна дискусія влади та бізнесу. Ми прийняли рішення про створення бізнес-ради «Земляцтва Херсонщини». Це означає, що з підприємцями буде більш тісна комунікація, яка дасть можливість залучати фінансові ресурси для розвитку нашого регіону», - підсумував президент ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини» Юрій Гусєв.

 

 

Джерело: Херсонська ОДА 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 358
  • Коментарів: 0
  • 10-02-2018, 18:06

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: