У Скадовську громадська організація підписала Меморандум про співпрацю з міською владою

 У Скадовську громадська організація підписала Меморандум про співпрацю з міською владою

7 лютого у Скадовській міській раді відбулась робоча зустріч представників Громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка» Валентини Пономаренко та Андрія Павлюка з міським головою Олександром Яковлєвим. На зустрічі також були присутні заступник міського голови Анатолій Розумний, секретар міської ради Олег Сокольчук, депутати міської ради Олександр Ляшенко і Юлій Павловський, а також радник міського голови Наталія Тангел.

 

Під час зустрічі було зачитано текст опрацьованого напередодні Меморандуму про співпрацю.

"Сторони визнають необхідність у сприянні поступального розвитку українського суспільства на засадах верховенства права, зміцнення інститутів демократії, дотримання прав людини та розвитку місцевого самоврядування в містах та в Україні в цілому. Сторони заявляють про намір співпрацювати та здійснювати спільні заходи з метою залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні, в тому числі для визначених приорітетів розвитку міста на 2018 рік, а саме: економічного розвитку та розвитку житлово-комунального господарства; соціально-культурного розвитку; розвитку курортно-туристичного комплексу; екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища та створення сприятливого інвестиційного клімату; активізації громади шляхом застосування інструментів участі, в т.ч. публічних консультацій", - визначено у Меморандумі.

Крім того, Меморандумом передбачено налагодження діалогу між владою та громадою, шляхом сприяння публічного звіту міського голови та підзвітних йому структур не тільки за півріччя та річну діяльність, а й про результати щоквартальної поточної діяльності. 

Всі присутні на зустрічі одноголосно підтримали всі пункти документу. Меморандум про співпрацю в особі Скадовського міського голови Олександра Яковлєва з однієї сторони та Громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка» в особі координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» у місті Скадовську Валентини Пономаренко з іншої сторони, було підписано.

Створена дорадча робоча група цього ж дня провела перше засідання і визначилась з алгоритмом проведення публічних консультацій щодо питання присвоєння назви центральної площі міста Скадовська. Під час зустрічі також надходили пропозиції, які будуть враховані при реалізації спільного плану дій та заходів.

 

Валентина Пономаренко, координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» у місті Скадовську 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 539
  • Коментарів: 0
  • 9-02-2018, 11:27

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: