Рада ухвалила закон, на який бізнес чекав понад 25 років, - Андрій Іванчук (відео)

 Рада ухвалила закон, на який бізнес чекав понад 25 років, - Андрій Іванчук (відео) 

Верховна Рада ухвалила закон про товариства з додатковою та обмеженою відповідальністю (№4666), який дозволить покращити бізнес-клімат, сприятиме залученню іноземних інвестицій та закладе передумови для створення нових та розвитку існуючих підприємств.

Про це заявив голова Комітету з питань економічної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Іванчук.

"Законодавство, яке регулювало діяльність цих товариств, було прийнято ще в 1991 році, і зрозуміло, що воно абсолютно не відповідає сьогоднішнім вимогам. Ми постаралися запровадити в цьому законі найсучасніші норми, які є на сьогоднішній день у світі, і під час двох других читань нам вдалося збалансувати цей законопроект, яким і ця Верховна Рада, і Україна, і юридична спільнота зможе пишатися", - сказав Іванчук, представляючи проект закону.

"Всі юридичні компанії України підтримують цей законопроект. Ми заборгували його прийняття вже понад 25 років", - сказав він.

Іванчук зазначив, що ухвалення законопроекту про товариства з обмеженою відповідальністю дозволить засновникам в статуті чи корпоративному договорі самостійно визначати свою "бізнес-конституцію".

"Це прибере дуже багато суперечок, які (раніше) повинні були вирішуватися у судах. Люди зможуть домовитися про все, що вони вважають за необхідне. Це дійсно дуже великий крок вперед", - підкреслив народний депутат.

Коментуючи питання спадщини, прописані в законопроекті, голова комітету наголосив, що норми документа гарантують надання спадкоємцю тих самих прав, які були в співзасновника ТОВ.

"Сьогодні спадкоємець має прийти на поклон до інших учасників товариства, вони приймають якесь рішення, щоб надати йому можливість зареєструвати себе учасником цього бізнесу. Ми цей рудимент прибрали", – наголосив він.

За словами Андрія Іванчука, на сьогодні в Україні діє понад 500 тисяч товариств з додатковою та обмеженою відповідальністю, які є найпоширенішою формою ведення бізнесу в країні.

Він також додав, що цей закон сприятиме залученню інвестицій в Україну, оскільки ті іноземні інвестори, які хочуть зайти в Україну і які раніше боялися корпоративного законодавства, яке регулювало ці питання, тепер будуть працювати за іншими - значно кращими правилами.

За підсумком голосування Верховна Рада ухвалила законопроект №4666, віддавши за нього 285 голосів.

 

 

Джерело:  nfront.org.ua

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 566
  • Коментарів: 0
  • 6-02-2018, 19:56
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: