На Херсонщині почалась модернізація управління Пенсійного фонду

 На Херсонщині почалась модернізація управління Пенсійного фонду 

В Україні ліквідують територіальні управління Пенсійного фонду, а замінять їх "агентськими пунктами" з обслуговування громадян.

Замість одного теруправління таких пунктів буде декілька. Зайнятися оформленням або ж переоформленням пенсії українці зможуть у будь-якому з них. Розташують агентські пункти в банках, відділеннях пошти та на територіях інших організацій. Окремих закладів і офісів під них не передбачено.

Модернізувати управління Пенсійного фонду вже почали у Львівській, Хмельницькій, Кіровоградській, Херсонській, а також у Черкаській областях. У 2018 році планується відкриття 500 пунктів.

У Пенсійному фонді України обіцяють, що після появи "агентських пунктів", обслуговування громадян тільки "за місцем реєстрації" кане в лету. У інспектор будь-якого такого пункту завжди буде можливість здобуття доступ до "електронної пенсійної справи" відвідувача.

Отже, основна мета реструктуризації - не лише забезпечення зручності для громадян, але і істотна економія адміністративних витрат: буде скорочено кількість керівників, начальників відділів, бухгалтерів і технічних працівників.

Також почнуть видавати нові пенсійні посвідчення у вигляді пластикових карт, схожих на банківських, в якому міститиметься вся інформація про пенсійну справу, включаючи номер і інші обов'язкові реквізити, а також наданих пільгах і правах на участь у різних соціальних програмах. В той же час пенсійне посвідчення одночасно служитиме і платіжною банківською картою. 

 

Джерело:  Мост


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 463
  • Коментарів: 0
  • 6-02-2018, 10:05

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: