Є у Скадовську таке соціально відповідальне підприємство - ПП "Куліда"

 Є у Скадовську таке соціально відповідальне підприємство - ПП "Куліда" 

У місті, районі і області існує чимало рейтингів, нагород, конкурсів з відзначення соціально активних членів громад, людей, вклад яких у справу розвитку міста чи села є беззаперечним.

Про людей справи варто говорити, взагалі про них говорять їхні справи. 

Щодня, у будь-яку погоду чи день тижня, кожен з нас має можливість скористатися громадським транспортом. До будь-якого віддаленого села у районі, інших міст вас доставлять кваліфіковані фахівці справи, водії приватного підприємства "Кулида”. 

Власне підприємство має міцну репутацію і шанувальників завдяки непорушним традиціям. Тут шанують кожного клієнта, поважають його потреби, навіть коли рейси приносять лише збитки до віддалених сіл, як то Промінь чи Вишневе, від них не відмовляються, бо людям це потрібно.

Щодо підприємства, сьогодні це міцний колектив, тут працює 34 фахівця автоперевізної справи. Сума сплачених податків від діяльності підприємства за минулий рік склала 850 тис. грн.

Які ж сьогодні мають перспективи та проблеми у підприємстві, запитував міський голова Олександр Яковлєв у директора підприємства Сергія Кулиди:” Сьогодні ми оновлюємо наш транспортний парк, ще два автобуси Mercedes Sprinter на 20 місць наразі долучаються до рейсових перевезень.

Є й проблеми у нашій роботі, минулого року було здійснено пільгових перевезень на суму близько 300 тис. грн. Ці кошти донині не компенсуються з державного бюджету й на початку поточного року маємо здійснювати пільгові перевезення без впевненості, що отримаємо компенсацію за виконання державних функцій”.

 

Підприємництво, яке має соціальну відповідальність, заслуговує на повагу у громаді та вдячність за турботу про земляків. Про них варто говорити, це локомотив громади і її будівельники.

Є у Скадовську таке соціально відповідальне підприємство - ПП "Куліда"

Є у Скадовську таке соціально відповідальне підприємство - ПП "Куліда"

 

 

 

Джерело: Скадовська міська рала


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 2 288
  • Коментарів: 2
  • 23-01-2018, 10:37

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Підкорегуйте слово у    Джерело: Скадовська міська рала

Гости
комментариев
публикаций
Найди себе подходящий офис ----- небольшой офис снять http://officepodklyuch.ru тут ----- Этот сайт поможет вам с поиском подходящего помещения в москве и подмосковье продажа офиса ----- Не удаляй запись втб 24 онлайн ----- Что вы залюди, смотри как надо http://aktivator.3dn.ru/index/aktivator_windows_10/0-4


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: